Skip to content

DNV - Business Assurance

akredytowana jednostka certyfikująca

Jako wiodąca firma certyfikująca, współpracujemy z przedsiębiorstwami pomagając im w osiągnięciu wyników ich organizacji, pracowników i infrastruktury oraz w podnoszeniu efektywności produktów i łańcuchów dostaw, poprzez usługi certyfikacji, weryfikacji, ocenę i szkolenia. Dwa tysiące pracowników Business Assurance na całym świecie pomaga naszym klientom w budowaniu zrównoważonych wyników biznesowych i zdobywaniu zaufania interesariuszy. Zobowiązujemy się działać z myślą o przyszłości Twojej firmy.

Wystawiliśmy już kilkadziesiąt tysięcy certyfikatów na całym świecie, a nazwa naszej firmy certyfikującej mocno kojarzy się z zaangażowaniem na rzecz bezpieczeństwa, jakości i środowiska. Od lat jesteśmy preferowanym partnerem procesu certyfikacji wielu organizacji widniejących na liście Fortune 500, jak również przedsiębiorstw średniej i małej wielkości.

Dzięki gęstej globalnej sieci łatwo dostępnych placówek oraz konsolidacji doświadczeń zdobytych w wielu najrozmaitszych gałęziach przemysłu, jesteśmy idealnym partnerem dla firm z każdej branży. Współpracując z naszymi klientami, pomagamy im generować zysk przy jednoczesnym uwzględnieniu potrzeb ekonomicznych i społecznych współczesnego świata oraz środowiska naturalnego.

Strategia 


Bardzo poważnie traktujemy kwestie jakości i rzetelności naszych pracowników i usług. Współpracując z klientami podejmujemy dzisiejsze wyzwania, uwzględniając jednak szersze spojrzenie na problemy jutra. Nasza strategia zakłada „Zrównoważone podejście do wszystkiego, co robimy”. Wizję DNV GL przewidującą budowanie bezpiecznej, opartej na zrównoważonym rozwoju przyszłości realizujemy poprzez nasze usługi – zarówno te, które świadczymy dzisiaj, jak i te, które rozwijamy z myślą o dniu jutrzejszym.

Każdego dnia pracujemy wspólnie z klientami na całym świecie nad tym, by ich funkcjonowanie było zgodne z zasadami społecznej odpowiedzialności oraz by sprzyjało zdobywaniu zaufania interesariuszy, by uczynić świat choć trochę bardziej bezpieczniejszym, mądrzejszym i bardziej przyjaznym środowisku. 

Najważniejsze usługi


Świadcząc usługi certyfikacji, weryfikacji, oceny i szkolenia, pomagamy przedsiębiorstwom w osiągnięciu zgodności z wymaganiami dotyczącymi funkcjonowania organizacji, podnoszenia efektywności produktów, pracowników, infrastruktury i łańcucha dostaw. Współpracujemy z firmami z niemal wszystkich branż i gałęzi przemysłu, a także z wieloma wiodącymi światowymi markami, jesteśmy więc obecni niemal wszędzie. Jako zaufana jednostka certyfikująca ISO poprzez przeprowadzanie audytów potwierdzających zgodność z wymaganiami określonej normy umożliwiamy naszym Klientom uzyskanie cennego certyfikatu ISO.

Nasze główne usługi to: 

  • Certyfikacja systemów zarządzania – certyfikacja ISO - wydaliśmy ponad 70 tysięcy certyfikatów (w tym certyfikatów ISO).
  • Zarządzanie łańcuchem dostaw – kontrola ryzyka na każdym etapie/ przypisanie ryzka do każdego ogniwa, od surowca po produkt końcowy.
  • Zapewnianie bezpieczeństwa produktów – zapewnianie dostępu do rynków światowych oraz do produktów spełniających wymagania zrównoważonego rozwoju.
  • Weryfikacja – zapewnianie zgodności z zasadami i przepisami.
  • Usługi certyfikacja kompetencji / personelu – budowanie zaufania do indywidualnych kompetencji.
  • Szkolenia – z zakresu jakości, bezpieczeństwa, ochrony środowiska oraz zagadnień związanych z społeczną odpowiedzialnością biznesu.
 

ISO 22301:2019

Systemy zarządzania ciągłością działania

 

ISO 9001:2015

Systemy zarządzania jakością

 

ISO 14001:2015

Systemy zarządzania środowiskowego

 

ISO 45001:2018

Systemy zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy

 

ISO 50001:2018

Systemy zarządzania energią

 

ISO 27001

Systemy zarządzenia bezpieczeństwem informacji

 

FSSC 22000

Systemy zarządzania bezpieczeństwem żywności

 

ISO 22000

Systemy zarządzania bezpieczeństwem żywności

 

BRC Packaging

System zarządzania bezpieczeństwem żywności dla producentów materiałów opakowaniowych

 

FSC® i PEFC®

Certyfikacja Kontroli Pochodzenia Produktu oraz Gospodarki Leśnej

 

Pasze GMP+

Pasze dla zwierząt

O nas

 

O DNV

 

Krótka historia DNV

 

Dlaczego warto wybrać DNV?

 

Sustainability [global]

Kontakt z Business Assurance

Wyślij wiadomość