O nas

Zaufany głos w sprawie globalnych przemian

O DNV

Jesteśmy gronem niezależnych ekspertów w dziedzinie zapewniania jakości i zarządzania ryzykiem. Kierując się naszym celem, jakim jest ochrona życia, mienia i środowiska, zapewniamy naszym klientom i ich interesariuszom dostęp do faktów i rzetelnych informacji, dzięki którym można z pełnym przekonaniem podejmować kluczowe decyzje. Jako zaufany głos wielu organizacji odnoszących największe sukcesy na świecie, wykorzystujemy naszą wiedzę, aby zwiększać bezpieczeństwo i wydajność, wyznaczać standardy branżowe oraz inspirować i dostarczać rozwiązania, które pomogą stawić czoła globalnym przemianom.

 

Jesteśmy wiodącym i uznanym na świecie towarzystwem klasyfikacyjnym, które działa w branży przemysłu morskiego. Świadczymy światowej klasy usługi w zakresie testowania, certyfikacji i doradztwa technicznego dla łańcucha produkcji energii, w tym odnawialnych źródeł energii, ropy i gazu oraz zarządzania energią. Jesteśmy jedną z wiodących na świecie jednostek certyfikujących, która pomaga firmom zapewnić wydajność ich organizacji, produktów, ludzi, obiektów i łańcuchów dostaw.

 

Jesteśmy również wiodącym na świecie dostawcą rozwiązań cyfrowych do zarządzania ryzykiem i poprawy bezpieczeństwa oraz wydajności aktywów dla statków, rurociągów, zakładów przetwórczych, struktur morskich, sieci elektrycznych, inteligentnych miast i innych. Nasza otwarta platforma Veracity oraz rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa cybernetycznego i oprogramowania wspierają działania o kluczowym znaczeniu dla biznesu w wielu branżach, w tym w przemyśle morskim, energetycznym i opieki zdrowotnej.

 

DNV GL staje się DNV

Z dniem 1 marca 2021 roku DNV GL stało się DNV. Tu znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące tego, jak przebiegała zmiana nazwy i co ta zmiana będzie oznaczać dla Ciebie. Możesz również przeczytać informację prasową lub skontaktować się z nami w przypadku dodatkowych pytań lub komentarzy.

 

Nasz cel, wizja i wartości

Od 1864 roku naszym celem jest ochrona życia, mienia i środowiska. Nasza wizja to bycie zaufanym głosem w rozwiązywaniu problemów globalnych przemian. Nasze Wartości to przekonania, które kształtują nasze działania; te ideały to zachowania, których oczekuje się od wszystkich pracowników DNV:

Dbamy o siebie nawzajem, o naszych klientów, o naszą planetę i troszczymy się o siebie.

Ośmielamy się odkrywać, eksperymentować, różnić się, być odważnymi, ciekawskimi i kreatywnymi.

Dzielimy się naszym doświadczeniem i wiedzą. Współpracujemy ze sobą i z naszymi klientami, dzięki czemu wciąż rośniemy i rozwijamy się.

Badania i rozwój

Firmy polegają na naszym bezstronnym spojrzeniu na obecne i przyszłe trendy technologiczne, a my pomagamy w kwalifikowaniu i zapewnianiu najbardziej przełomowych technologii. Co roku inwestujemy 5% naszych przychodów w badania i rozwój


Globalna obecność

Dzięki biurom we wszystkich zakątkach świata i działalności w ponad 100 krajach współpracujemy z wiodącymi firmami na świecie. Nasza siedziba główna znajduje się w Oslo, w Norwegii. Zobacz wszystkie lokalizacje naszych biur tutaj.


Różnorodność i integracja w DNV

Zaangażowanie DNV w różnorodność i integrację jest zarówno wyborem etycznym, jak i decyzją biznesową. Pracownicy DNV pochodzą ze 115 narodowości i pracują w 100 krajach. Postrzegamy różnorodność i integrację wśród naszych pracowników jako sposób na osiąganie doskonałości, dlatego też rekrutujemy najlepszych ludzi bez względu na ich pochodzenie. Dążymy do różnorodności i integracji na wszystkich szczeblach naszej firmy pod względem wieku, płci, narodowości, doświadczenia i sposobu myślenia.