Rozwiązania cyfrowe w DNV

DNV jest wiodącym na świecie dostawcą cyfrowych rozwiązań w zakresie zarządzania ryzykiem i poprawy produktywności aktywów

Rozwiązania cyfrowe - O nas

DNV jest wiodącym na świecie dostawcą rozwiązań cyfrowych i oprogramowania, koncentrującym się na rynkach energetycznym, morskim i opieki zdrowotnej. Nasze rozwiązania są wykorzystywane na całym świecie do zarządzania ryzykiem i produktywnością min. turbin wiatrowych, sieci energetycznych, rurociągów, zakładów przetwórczych, konstrukcji morskich, statków i wielu innych.

Rozwiązywanie wyzwań technicznych związanych z aktywami przemysłowymi

Nasi klienci od ponad pięciu dekad polegają na naszych umiejętnościach rozwiązywania problemów technicznych związanych z aktywami przemysłowymi. Badania, rozwój, wdrożenia i partnerstwo z naszymi klientami zapewniły nam pozycję zaufanego dostawcy oprogramowania i usług.

Aktualnie zwiększamy tempo przejścia w kierunku rozwiązań typu oprogramowanie jako usługa (SaaS), aby zapewnić klientom wydajność i elastyczność chmury obliczeniowej, w tym możliwości stosowania zaawansowanej analityki.

Veracity, otwarta platforma przemysłowa

Otwarta platforma przemysłowa Veracity obniża koszty innowacji i współpracy, jak również koszty wdrażania nowych usług i rozwiązań. Platforma zapewnia bezpieczną łączność pomiędzy podmiotami, łącząc właścicieli aktywów i operatorów z ekspertami w danej dziedzinie i specjalistami od analizy danych, a także umożliwiając wymianę zbiorów danych, interfejsów API, aplikacji i wiedzy.

Więcej informacji na temat Digital Solution

znajdziesz tutaj (English)

Digital Solutions w Polsce

Nasza działalność w Polsce skoncentrowana jest na tworzeniu oprogramowania. Pracujemy również przy wdrożeniach naszych rozwiązań u Klientów oraz codziennym wsparciu Użytkowników (dotyczy wybranych produktów).


Produkty, z którym pracujemy w Polsce

ProduktOpis
Synergi Life (aplikacja sieciowa oferowana jako „Software as a Service - SaaS”, wraz z modułem na urządzenia mobilne)Zarządzanie Zdarzeniami Wypadkowymi, Zarządzanie Jakością, Zarządzanie Audytami, Zarządzanie Ryzykiem w tym w oparciu o „Barrier Management”, Zarządzanie Dostawcami w tym min. aplikacja służąca do tworzenia i wysyłania Kwestionariuszy, Zarządzanie Środowiskowe oraz dedykowane moduły dla szpitali i centrów świadczących usługi medyczne
Synergi Plant (aplikacja sieciowa)Platforma do zarządzania integralnością aktywów w szeroko rozumianym przemyśle chemicznym m.in. przetwórstwa ropy i gazu. Obejmuje moduły takie jak: zarządzanie inspekcjami, planowanie Inspekcji na podstawie analizy ryzyka (RBI), utrzymanie ruchu zorientowane na niezawodność (RCM), ocena poziomu nienaruszalności bezpieczeństwa (SIL) i inne. Produkt o dużych możliwościach konfiguracji i integracji z innymi systemami np. SAP.
Sesam (zestaw aplikacji, desktopowych oraz chmurowych, do analizy wytrzymałościowej oraz hydrodynamicznej)Projektowanie, Optymalizacja, Analiza wytrzymałości, Analiza hydrodynamiczna statków i konstrukcji morskich, włączając infrastrukturę związaną z energetyką odnawialna, i nie tylko. Sesam wspiera naszych klientów z branż energetyki odnawialnej, przemyśle stoczniowym, naftowym, rurociągów i innych.

Lokalne wsparcie

Informacje o produktach, które wspieramy otrzymacie Państwo od nas na miejscu.


Dariusz_Dabrowski_contact_728px

Dariusz Dabrowski

Head of Department

Send email

Phone: +48 664018019


Oferujemy: prezentacje produktu i jego możliwości, przedstawienie praktycznych przykładów oraz analizy zastosowania, wsparcie w kontakcie z Regionalnym Menadżerem Sprzedaży, inną pomoc w zależności od potrzeb i możliwości.

Sprzedaż

Wszystkie produkty i usługi Digital Solutions są oferowane w sprzedaży bezpośredniej przez Regionalnych Menadżerów Sprzedaży (RMS).
Niektóre rozwiązania mogą być zakupione bezpośrednio przez Internet z platformy Veracity.