Zmiany w wysokości opłaty rejestracyjnej BRC Global Standards

Nowa stawka będzie obowiązywała od 1 października 2017

Zapraszamy do zapoznania się z treścią listu przesłanego przez BRC Global Standards

Szanowni Państwo,

przez ostatnich 18 miesięcy nasza działalność podlegała istotnym zmianom, związanych między innymi z otwarciem w 2016 r. nowych oddziałów w New Delhi i Chicago. Dzięki temu nasze możliwości działania na obszarach Indii i USA są dziś większe niż kiedykolwiek wcześniej.
Obserwujemy również stały wzrost zarówno na rynkach rozwiniętych, jak i wschodzących, pod względem aktywności stron internetowych, na których w minionym roku odnotowaliśmy 26.000 operacji. Jako lider tego niszowego segmentu rynku nieustannie oferujemy nowe, innowacyjne produkty w obszarze produktów konsumenckich konsumenckich (BRC Consumer Products), usług BRC Global Standards Professional, a także magazynowania i dystrybucji oraz nowej oferty modułów uzupełniających, obejmującej takie dziedziny jak FSMA (Food Safety Modernistaion Act), kultura bezpieczeństwa żywności (Food Safety Culture), zapewnianie jakości mięsa (Meat Assurance) oraz produktów bezglutenowych (Gluten Free).
Wciąż inwestujemy w narzędzia sieciowe – wielu z Państwa widziało już zapewne nową stronę internetową BRC Global Standards, opartą na nowym systemie CRM. W ciągu najbliższych 12 miesięcy przyjrzymy się funkcji BRC Global Standards Directory i wprowadzimy rozwiązania.
W wyniku nowej inwestycji dokonanej w listopadzie przez LGC, weszliśmy w skład dużej globalnej grupy prowadzącej działalność w obszarze nauk przyrodniczych oraz prac badawczych i laboratoryjnych, posiadającej zakłady produkcyjne, centra dystrybucji i oddziały sprzedaży na całym świecie. Jesteśmy obecnie częścią oddziału LGC Standards prowadzącego produkcję i dystrybucję materiałów odniesienia oraz badania biegłości laboratoriów. We współpracy z innymi podmiotami grupy będziemy dążyć do uzyskania efektu synergii i tworzenia wartości dla klienta poprzez rozwijanie oferty obejmującej usługi dla dostawców i właścicieli marek.
Po przeanalizowaniu naszych udziałów w rynku i porównaniu ich z działaniami konkurencji, zarząd BRC Global Standards podjął decyzję o zwiększeniu opłaty wnoszonej przez zakłady posiadające certyfikację BRC do kwoty 300 funtów, która będzie obowiązywała w odniesieniu do wszystkich audytów z dniem 1 października 2017. Umożliwi to BRC Global Standards dalsze inwestycje, które pozwolą na utrzymanie przodującej pozycji w sektorze GFSI oraz najwyższego poziomu innowacyjności naszych służb sprzedażowych, merytorycznych i technicznych w dostarczaniu wiodących rozwiązań. 

Mamy nadzieję, że powyższe wyjaśnienia w jasny sposób uzasadniają potrzebę wprowadzenia nowej stawki opłat, a zarazem kreślą interesujące perspektywy, jakie czekają nas w nadchodzącym roku.

Dziękuję za Państwa zainteresowanie i współpracę z BRC Global Standards.

Mark Proctor   
CEO  
BRC Global Standard

Kontakt z Business Assurance

Wyślij wiadomość
The module failed to load

Zobacz także

 

Aktualności

Najnowsze wiadomości Business Assurance

 

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najnowsze informacje z branży certyfikacji

 

O DNV - Business Assurance

Akredytowana jednostka certyfikująca