Z DNV GL lato trwa aż do listopada

W związku z publikacją polskich wydań norm ISO 9001:2015 i ISO 14001:2015 zapraszamy do skorzystania ze szkoleń związanych z dostosowaniem systemu do nowych wymagań. W ramach promocji mogą Państwo zamówić dowolne szkolenie.

Zamów dowolne szkolenie dedykowane do 30.09 i zyskaj 10% rabatu.

Warunki wakacyjnej promocji: 
  1. Zamów dowolne szkolenia dedykowane do 30 września 2016 r.
  2. Weź udział w szkoleniu do 14 października 2016 r.
  3. Zapłać za szkolenie do 30 listopada 2016 r.

I skorzystaj z 10% zniżki. 

DNV GL Business Assurance wspiera przedsiębiorców w podnoszeniu efektywności ich produktów i usług i budowaniu zrównoważonego biznesu. Jedną z dostępnych form współpracy są szkolenia dedykowane, które od lat cieszą się dużą popularnością. Warsztaty DNVGL są zaprojektowane i prowadzone według starannie przygotowanych i sprawdzonych programów. Na koniec każdego kursu uczestnicy otrzymują certyfikaty lub zaświadczenia, które są cenione i uznawane na całym świecie. 

Nasi trenerzy to doświadczeni audytorzy i praktycy biznesu, którzy zapewniają podczas warsztatów wysoki poziom merytoryczny i komunikacyjny. Uczestnicy otrzymują w klarowny sposób wartościową wiedzę i poznają dobre praktyki biznesowe. 

Skontaktuj się z nami już dziś pod numerem telefonu: +48 506 288 311 lub przez maila szkolenia@dnvgl.com.  Doradzimy jakie szkolenie będzie najlepsze dla Twojej firmy.

Zobacz także

 

Aktualności

Najnowsze wiadomości Business Assurance

 

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najnowsze informacje z branży certyfikacji

 

O DNV - Business Assurance

Akredytowana jednostka certyfikująca

Kontakt z Business Assurance

Wyślij wiadomość