Other sectors

Relacja z seminarium na temat bezpieczeństwa pracy

Seminarium Bezpieczeństwo pracy DNV GL

Seminarium dla rynku stoczniowego i offshore z udziałem przedstawicieli DNV GL

"Efektywna ocena ryzyka oraz standardy bezpieczeństwa pracy" były tematem spotkania, które odbyło się na początku czerwca br. Organizatorem była firma 3M. W roli prelegentów wystąpili m.in. Zbigniew Wąsik, trener i audytor w zakresie bezpieczeństwa pracy DNV GL - Business Assurance, a także Krzysztof Padowski Kierownik konstrukcji i urządzeń podnoszących z DNV GL - Maritime.  

Nasz audytor Zbigniew Wąsik wygłosił referat pt. „Zdarzenia niepożądane w systemie zarządzania bezpieczeństwem pracy”. Zagadnienia, które poruszył w swoim przemówieniu były związane ze standardami zarządzania BHP, zagrożeniami, ryzykiem strat BHP i zarządzaniem stratami.  

Podczas seminarium miała miejsce debata na temat najważniejszych problemów związanych z bezpieczeństwem pracy. W efekcie dyskusji powstały pomysły, jak uświadamiać pracowników na temat potencjalnych zagrożeń w miejscu prac a także jak wprowadzać zmiany przy wsparciu kierownictwa firmy. 

Więcej na temat szczegółów spotkania na portalmorski.pl/seminarium

Kontakt z Business Assurance

Wyślij wiadomość
30 maja 2022

13. Ogólnopolska konferencja ATESTU

Podmiotem działań behapowskich jest człowiek - ze wszystkim swoimi zdolnościami, ale i słabościami, ułomnościami, ograniczeniami, także zdrowotnymi. Ze swoim stosunkiem do ryzyka, wiedzą lub niewiedzą, uprzedzeniami, przekonaniem, że wypadki zdarzają się innym. Nie da się więc do człowieka podejść jako do jednej z maszyn czy do jakiegoś procesu technologicznego. Bhp "twarde" musi spotkać się z "miękkim", żeby osiągnąć sukces. Dlatego na najnowszej konferencji miesięcznika ATEST, która odbedzie się 1-3.06. w Krakowie, nie mogło zabraknąć reprezentanta DNV.

  • Automotive and aerospace
Zobacz więcej