Skip to content

Rekomendacje naszych Klientów

Jeronimo Martins Polska S.A.

Jeronimo Martins Polska S.A. jest obecnie drugą na polskim rynku firmą z ponad 2.650 sklepami zatrudniającą  około 55 tysięcy pracowników. Przy tak dużej skali działań tematyka bezpieczeństwa i higieny pracy musi być usystematyzowana i jednolita.  W 2010 roku wdrożyliśmy Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem i Higieną Pracy, co dało nam możliwość skoncentrowania się na optymalizowaniu obszarów ważnych dla pracodawcy, pracowników, klientów i podwykonawców.  Działania wdrożeniowe były wspomagane niezależną jednostką certyfikacyjną DNV. Mając na uwadze wspólne starania, w 2010 roku Biedronka jako pierwsza sieć handlowa w Polsce uzyskała dwa certyfikaty zgodności z wymaganiami norm PN-N-18001:2004 i OHSAS  18001:2007.  

Po trzyletnim okresie współpracy w oparciu o dwie powyższe normy, JMP S.A. podjęła decyzję, że kolejna certyfikacja odbędzie już tylko w oparciu o normę OHSAS, wzmacniając i koncentrując się na jej wymaganiach.   

Współpraca pomiędzy Jeronimo Martins Polska a DNV GL trwa do dziś i zgodnie z koncepcją ciągłego doskonalenia podlega ewolucji i prowadzi do naszego dalszego rozwoju. Doświadczenia wzbogacają nas i podnoszą poprzeczkę wymagań, które sobie stawiamy. Dzięki wdrożonym normom, które usprawniły jakość naszych usług, jesteśmy postrzegani jako silna marka przez zarówno przez naszych klientów jak i partnerów biznesowych. 

Natomiast my, jako klient DNV GL również nieustannie wymagamy coraz to nowszych i bardziej zaawansowanych rozwiązań i mechanizmów z obszaru doskonalenia. Traktujemy je, jako ciekawe wyzwania i z konsekwencją pracujemy nad ich wdrożeniem i prawidłowym funkcjonowaniem. Daje nam to gwarancję ciągłej samorealizacji i satysfakcji. 

Danuta Pawłowska
Dyrektor ds. BHP i P.poż
Jeronimo Martins Polska S.A.

Zobacz także

 

Aktualności

Najnowsze wiadomości Business Assurance

 

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najnowsze informacje z branży certyfikacji

 

O DNV - Business Assurance

Akredytowana jednostka certyfikująca