Other sectors

RABAT za opinię - dla uczestników szkoleń Business Assurance!

Rabat w zamian za rekomendacje

Dla uczestników szkoleń Business Assurance przygotowaliśmy specjalny rabat.

Zadowolenie naszych klientów jest dla nas najważniejsze. Jeśli uczestniczyli Państwo w którymkolwiek z naszych szkoleń Business Assurance i poleciliby je Państwo innym - serdecznie zapraszamy do podzielenia się z nami swoją opinią. My, szanując Państwa czas i zaangażowanie, w zamian przygotowaliśmy specjalny rabat.

Jak uzyskać rabat?


Wystarczy, że prześlecie Państwo do nas swoją opinię na adres: media@dnvgl.com, a my przyznamy rabat w wysokości 10% na kolejne szkolenie otwarte. Kupon rabatowy można wykorzystać na dowolne szkolenie otwarte do końca czerwca 2019 r. Dodatkowo, do pierwszych 3 osób prześlemy specjalne gadżety DNV GL!

Najlepsze rekomendacje na stronie


Jeśli wyrażą Państwo zgodę, najlepsze opinię zostaną zamieszczone na naszej stronie. Ułatwi to innym zainteresowanym naszymi kursami wybór odpowiedniego dla siebie.

Na Państwa recenzję czekamy do 30 września 2018 r.

30 maja 2022

13. Ogólnopolska konferencja ATESTU

Podmiotem działań behapowskich jest człowiek - ze wszystkim swoimi zdolnościami, ale i słabościami, ułomnościami, ograniczeniami, także zdrowotnymi. Ze swoim stosunkiem do ryzyka, wiedzą lub niewiedzą, uprzedzeniami, przekonaniem, że wypadki zdarzają się innym. Nie da się więc do człowieka podejść jako do jednej z maszyn czy do jakiegoś procesu technologicznego. Bhp "twarde" musi spotkać się z "miękkim", żeby osiągnąć sukces. Dlatego na najnowszej konferencji miesięcznika ATEST, która odbedzie się 1-3.06. w Krakowie, nie mogło zabraknąć reprezentanta DNV.

  • Automotive and aerospace
Zobacz więcej