Other sectors

RABAT za opinię - dla uczestników szkoleń Business Assurance!

Rabat w zamian za rekomendacje

Dla uczestników szkoleń Business Assurance przygotowaliśmy specjalny rabat.

Zadowolenie naszych klientów jest dla nas najważniejsze. Jeśli uczestniczyli Państwo w którymkolwiek z naszych szkoleń Business Assurance i poleciliby je Państwo innym - serdecznie zapraszamy do podzielenia się z nami swoją opinią. My, szanując Państwa czas i zaangażowanie, w zamian przygotowaliśmy specjalny rabat.

Jak uzyskać rabat?


Wystarczy, że prześlecie Państwo do nas swoją opinię na adres: media@dnvgl.com, a my przyznamy rabat w wysokości 10% na kolejne szkolenie otwarte. Kupon rabatowy można wykorzystać na dowolne szkolenie otwarte do końca czerwca 2019 r. Dodatkowo, do pierwszych 3 osób prześlemy specjalne gadżety DNV GL!

Najlepsze rekomendacje na stronie


Jeśli wyrażą Państwo zgodę, najlepsze opinię zostaną zamieszczone na naszej stronie. Ułatwi to innym zainteresowanym naszymi kursami wybór odpowiedniego dla siebie.

Na Państwa recenzję czekamy do 30 września 2018 r.

6 marca 2023

Sygnalizowanie nieprawidłowości – kiedy taki proces ma szansę na sukces?

Sygnalista. Warto przyswoić sobie to nowe pojęcie, które podobnie jak w wielu innych obszarach współczesnego języka, dostosowującego się do obecnej wrażliwości społecznej, zastępuje pejoratywne określenia osoby przekazującej dowolnej zwierzchności informacje na temat nieprawidłowości, nadużyć lub niezgodnych zachowań innych osób. Używanie dzisiaj innych określeń niż sygnalista jest passé, źle świadczy o osobie je wypowiadającej, jako o niedojrzałej, tkwiącej w przeszłych schematach myślowych, niemających dziś zastosowania. Kim jest więc sygnalista?

  • Other sectors
Zobacz więcej