Other sectors

Nowy harmonogram webinariów na 2018 r.

Webinaria DNV GL

Zapraszamy do zapoznania się z naszą nową ofertą webinariów na 2018 r.

Rok 2017 był dla nas wyjątkowym czasem pod względem prowadzonych webinariów. Przygotowaliśmy 24 spotkania online, podczas których dzieliliśmy się naszą wiedzą i doświadczeniem na temat certyfikacji systemów zarządzania. We wszystkich webinariach wzięło łącznie udział około 1300 osób. Serdecznie dziękujemy za obecność!

W bieżącym roku liczymy na jeszcze większą frekwencję zwłaszcza, że przygotowaliśmy bardzo atrakcyjną ofertę. Oprócz dotychczasowych prowadzących – naszych audytorów będziemy mieli także okazję poznać Artura Wawrzynowskiego - Audytora wiodącego i trenera DNV GL w zakresie systemów zarządzania jakością i BHP oraz zintegrowanych systemów zarządzania (zarządzanie ryzykiem biznesowym i techniki audytowania, doskonalenie systemów zarządzania, doskonalenie procesów). W roli prowadzącej webinaria pojawi się również Marta Siwiec - posiadająca doświadczenie zawodowe w zakładach przetwórczych w Polsce i w Wielkiej Brytanii oraz związane z prowadzeniem szkoleń, konsultacji wdrożeniowych HACCP, ISO 9001 i BRC w ponad 30 zakładach, w większości branż przemysłu spożywczego. Jest także doświadczonym audytorem norm BRC, IFS, ISO 22000, prowadziła audyty drugiej strony na zlecenie międzynarodowych koncernów produkcyjnych.

Tym samym w harmonogramie znajdziecie nowe tematy webinariów takie jak:

  • Zarządzanie ryzykiem w ramach nowych norm ISO 9001, 14001
  • Oddemonizowanie mierników i dokumentacji w ISO 9001, 14001
  • Zmiany w nowym wydaniu normy medycznej ISO 13485:2016
  • Zafałszowania żywności
  • Food Defence
  • Co nowego w ISO 22000?
  • Alergeny
  • Co nowego ISO 27001?

Zachęcamy do zapoznania się z poniższym harmonogramem. Bieżące webinaria można śledzić w zakładce Webinaria na naszej stronie. Zapraszamy do udziału!

6 marca 2023

Sygnalizowanie nieprawidłowości – kiedy taki proces ma szansę na sukces?

Sygnalista. Warto przyswoić sobie to nowe pojęcie, które podobnie jak w wielu innych obszarach współczesnego języka, dostosowującego się do obecnej wrażliwości społecznej, zastępuje pejoratywne określenia osoby przekazującej dowolnej zwierzchności informacje na temat nieprawidłowości, nadużyć lub niezgodnych zachowań innych osób. Używanie dzisiaj innych określeń niż sygnalista jest passé, źle świadczy o osobie je wypowiadającej, jako o niedojrzałej, tkwiącej w przeszłych schematach myślowych, niemających dziś zastosowania. Kim jest więc sygnalista?

  • Other sectors
Zobacz więcej