Other sectors

Nowy harmonogram webinariów na 2018 r.

Webinaria DNV GL

Zapraszamy do zapoznania się z naszą nową ofertą webinariów na 2018 r.

Rok 2017 był dla nas wyjątkowym czasem pod względem prowadzonych webinariów. Przygotowaliśmy 24 spotkania online, podczas których dzieliliśmy się naszą wiedzą i doświadczeniem na temat certyfikacji systemów zarządzania. We wszystkich webinariach wzięło łącznie udział około 1300 osób. Serdecznie dziękujemy za obecność!

W bieżącym roku liczymy na jeszcze większą frekwencję zwłaszcza, że przygotowaliśmy bardzo atrakcyjną ofertę. Oprócz dotychczasowych prowadzących – naszych audytorów będziemy mieli także okazję poznać Artura Wawrzynowskiego - Audytora wiodącego i trenera DNV GL w zakresie systemów zarządzania jakością i BHP oraz zintegrowanych systemów zarządzania (zarządzanie ryzykiem biznesowym i techniki audytowania, doskonalenie systemów zarządzania, doskonalenie procesów). W roli prowadzącej webinaria pojawi się również Marta Siwiec - posiadająca doświadczenie zawodowe w zakładach przetwórczych w Polsce i w Wielkiej Brytanii oraz związane z prowadzeniem szkoleń, konsultacji wdrożeniowych HACCP, ISO 9001 i BRC w ponad 30 zakładach, w większości branż przemysłu spożywczego. Jest także doświadczonym audytorem norm BRC, IFS, ISO 22000, prowadziła audyty drugiej strony na zlecenie międzynarodowych koncernów produkcyjnych.

Tym samym w harmonogramie znajdziecie nowe tematy webinariów takie jak:

  • Zarządzanie ryzykiem w ramach nowych norm ISO 9001, 14001
  • Oddemonizowanie mierników i dokumentacji w ISO 9001, 14001
  • Zmiany w nowym wydaniu normy medycznej ISO 13485:2016
  • Zafałszowania żywności
  • Food Defence
  • Co nowego w ISO 22000?
  • Alergeny
  • Co nowego ISO 27001?

Zachęcamy do zapoznania się z poniższym harmonogramem. Bieżące webinaria można śledzić w zakładce Webinaria na naszej stronie. Zapraszamy do udziału!

11 stycznia 2024

Kategoria ryzyka i ocena poziomu ufności do zaplanowanych działań prewencyjnych

Chcę w niniejszym artykule wskazać na dwa aspekty związane z oceną ryzyka, rozumianą jako podstawowe narzędzie kadry kierowniczej do planowania systemowego zarządzania bezpieczeństwem pracy. Kiedy weryfikuję podczas audytów wyniki oceny ryzyka, zawsze dziwi mnie duża determinacja autorów do sprowadzenia wszystkich zagrożeń do najniższego poziomu ryzyka. Nie potrafię zrozumieć tej tendencji. Odnoszę wrażenie, że dość często ocenę ryzyka zawodowego traktuje się wyłącznie jako spełnienie wymagania prawnego: jest ocena ryzyka, pracownicy są zapoznani – jest bezpiecznie i już.

  • Other sectors
9 listopada 2023

Pierwszy na świecie certyfikat OCS wystawiony przez DNV trafia do LyondellBasell

Tarragona/Essen, 17 października 2023 r. - LyondellBasell jest pierwszą firmą na świecie, która pomyślnie przeszła certyfikację zgodnie z programem certyfikacji OCS Europe opartym na inicjatywie Operation Clean Sweep (OCS). Certyfikat został wręczony 14 września 2023 r. w zakładzie firmy w Tarragonie w Hiszpanii przez Anę del Rio (Country Manager w DNV Iberia. Certyfikat potwierdza, że zakład ten spełnia wymagania programu OCS, stworzonego dla firm funkcjonujących w łańcuchu dostaw tworzyw sztucznych, jako pomoc w minimalizowaniu uwalniania do środowiska tworzyw sztucznych i w działaniach na rzecz ochrony środowiska.

  • Other sectors
Zobacz więcej