Nagroda BRCGS Certification Body of the Year dla DNV

Ta decyzja jest wyrazem uznania dla wkładu DNV w zapewnienie jakości i integralności certyfikacji służącej zwiększaniu bezpieczeństwa żywności.

Lista laureatów nagród BRCGS w dziedzinie bezpieczeństwa żywności na rok 2023 została ogłoszona podczas corocznej konferencji tej organizacji, która odbyła się 1 lutego w Londynie, pod hasłem Food Safety Europe.  Zdobycie nagrody sprawiło również, że DNV utrzymało 5-gwiazdkową ocenę KPI.  Jest to ocena wydajności usług wystawiana przez BRCGS, odzwierciedlająca ogólne zarządzanie systemem BRCGS przez jednostkę certyfikującą. 

„Jesteśmy bardzo dumni z tej nagrody, jak i z tego, że pozostajemy 5-gwiazdkową jednostką certyfikującą standardy żywnościowe BRCGS.  To osiągnięcie zawdzięczamy w całości naszemu zespołowi technicznemu i audytorom" - mówi Stefano Crea, Global Market & Industries Director w DNV Business Assurance. „Normy i niezależna certyfikacja stają się koniecznością dla firm pragnących zapewnić bezpieczeństwo konsumentów i ciągłość działalności.  W DNV żywimy głębokie przekonanie, że uczestnictwo w upowszechnianiu certyfikacji i wspieranie firm w doskonaleniu działań i budowaniu zaufania jest naszym obowiązkiem.

Nagroda BRCGS dla najlepszej jednostki certyfikującej roku jest potwierdzeniem ciągłego zaangażowania DNV we wspieranie innowacyjności i doskonałości w opracowywaniu norm, szkoleniach i certyfikacji firm z sektora spożywczego i produktów konsumenckich.  Do nagrody kwalifikują się wyłącznie 5-gwiazdkowe jednostki certyfikujące BRCGS, a status ten jest miarą kompetencji i profesjonalizmu w przeprowadzaniu audytów BRCGS. 

BRCGS to wiodąca na rynku globalna marka, która pomaga budować zaufanie w łańcuchu dostaw. Jej globalne standardy bezpieczeństwa żywności, takie jak BRCGS Food oraz Packaging, są objęte benchmarkingem GFSI.  Celem jest ustanowienie punktu odniesienia dla dobrej praktyki produkcyjnej i pomoc w zapewnieniu klientom dowodów na to, że produkty są bezpieczne, legalne i wysokiej jakości.  Podstawą przyznania tytułu Jednostki Certyfikującej Roku jest wykazanie się nieustającym, pełnym zaangażowania wsparciem Programu Standardów Globalnych.  Nagroda potwierdza zdolność jednostki certyfikującej do niesienia pomocy interesariuszom dążącym do wdrożenia i uzyskania BRCGS. 

„Z satysfakcją ogłaszam przyznanie DNV tytułu Jednostki Certyfikującej Roku podczas tegorocznej konferencji Food Safety Europe.  Łączy nas wieloletnia, pomyślna współpraca, w której możemy polegać na DNV jako na doskonałym partnerze w dostarczaniu naszych programów certyfikacji na całym świecie.  DNV to jednostka z pięciogwiazdkowym statusem, która stara się zapewnić klientom jak najwięcej korzyści z wdrażania naszych programów. DNV stale zwiększa swój zasięg geograficzny i oferuje nasze szerokie portfolio programów wszystkim operatorom w łańcuchu dostaw żywności, wspierając naszą wizję nauki w służbie bezpieczniejszego świata", mówi Angela O'Donovan, szefowa działu standardów BRCGS. 

Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej BRCGS.

Jeśli interesuje Cię certyfikacja na zgodność ze standardami BRCGS, skontaktuj się z nami bezpośrednio lub poprzez formularz kontaktowy.

Zobacz także

 

Publikacje - pobierz za darmo

Zyskaj dostęp do artykułów, raportów, analiz, wyników badań i innych publikacji

 

Webinaria

Sprawdź naszą aktualną ofertę darmowych webinariów

 

Certyfikacja

Sprawdź nasze aktualne usługi związane z Certyfikacją Systemów Zarządzania.

 

Harmonogram Szkoleń

Sprawdź terminy najbliższych szkoleń

 

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najnowsze informacje z branży certyfikacji

 

Kontakt

Skontaktuj się z nami

The module failed to load