KONKURS #KierunekJakość

Weź udział i wygraj nagrody!

10 listopada przypada w tym roku Światowy Dzień Jakości. W związku z tym serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w naszym konkursie #KierunekJakość.

Dla nas jakość jest bardzo ważna. Wierzymy, że dla Ciebie też. Jakość może mieć różne oblicza, kojarzyć się z produktem, standardem obsługi, ale też jakością życia. Dla wielu jakość jest pierwszym skojarzeniem z systemami zarządzania ISO. A co dla Ciebie oznacza jakość? Podziel się z nami swoją opinią i wygraj zestaw naszych upominków. 

Co należy zrobić? To bardzo proste!

  1. Zapoznaj się z treścią regulaminu konkursu
  2. Polub i udostępnij post odnoszący do konkursu #KierunekJakość na naszym profilu na Facebooku.
  3. Udostępnij posta oznaczonego znacznikiem (hasztagiem) #KierunekJakość i odnoszącego się do niniejszego konkursu na swoim profilu. 
  4. Wyślij do nas maila z krótką wypowiedzią odpowiadającą na pytanie: Co dla mnie oznacza jakość? lub Co jest synonimem jakości? na adres media@dnvgl.com. wraz z wyrażeniem zgody na przetwarzanie i gromadzenie danych oraz akceptacją regulaminu zgodnie z treścią regulaminu. 

Na zgłoszenia czekamy do 30 listopada. Rozstrzygniecie konkursu nastąpi 5 grudnia 2016 roku, kiedy to wyłonimy 20 zwycięzców

Zapraszamy!

 

#KierunekJakość

Regulamin konkursu

Zobacz także

 

Aktualności

Najnowsze wiadomości Business Assurance

 

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najnowsze informacje z branży certyfikacji

 

O DNV - Business Assurance

Akredytowana jednostka certyfikująca

Kontakt z Business Assurance

Wyślij wiadomość