Other sectors

Kalendarz szkoleń 2020

Nowy harmonogram szkoleń otwartych organizowanych przez DNV GL Business Assurance na 2020 rok. Sprawdź, co się zmieniło.

Rozwój szkolenia DNV GL
Nasze szkolenia to solidna dawka wiedzy i wyjątkowa szansa na rozwój Twoich umiejętności.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z najświeższym kalendarzem szkoleń otwartych na 2020 r. W ofercie znajdziecie zarówno dobrze już znane tematy związane z normami dla systemów zarządzania jakością, środowiskiem i BHP, jak i pojawiło się także kilka nowości. Na uwagę zasługują liczne kursy dotyczące bezpieczeństwa żywności.

Na naszych spotkaniach przekazywana jest zawsze najbardziej aktualna i rzetelna wiedza. Nasi audytorzy posiadający wieloletnie doświadczenie są wysokiej klasy profesjonalistami, praktykami i pasjonatami w swojej dziedzinie. Dokładamy wszelkich starań, aby każde nasze szkolenie dostarczało nie tylko solidnej porcji wiedzy, ale także dawało możliwość sprawdzenia tej wiedzy w praktyce.

Zachęcamy do zapoznania się z bezpośrednimi opiniami uczestników.

Oprócz szkoleń otwartych organizujemy szkolenia dedykowane, odpowiadające najbardziej wymagającym oczekiwaniom. W sprawie szczegółów prosimy o kontakt z naszym ekspertem ds. szkoleń.

Aby być zawsze na bieżąco z naszą ofertą szkoleń zachęcamy do subskrybcji naszego newslettera.

Wraz z początkiem roku wdrożony został nowy proces rejestracji na szkolenia. Od teraz będziecie mogli w prosty sposób bezpośrednio zakupić okreśłony kurs(-y). Platforma jest bardzo intuicyjna i łatwa w obsłudze. W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt - z przyjemnością pomożemy.

Do zobaczenia!