ISRS obchodzi 40. rocznicę swojego istnienia z istotną aktualizacją.

9. edycja naszej metodologii służącej do oceny, poprawy i demonstracji stanu procesów biznesowych organizacji została uruchomiona pierwszego dnia konferencji ISRS w Amsterdamie w dniach 11-12 kwietnia.

ISRS zapewnia setkom firm z sektora naftowo-gazowego i innych gałęzi przemysłu ranking procesów biznesowych, oparty na 10 obszarach jakości i BHP, który można porównać z międzynarodowymi rankingami innych firm. 

ISRS9 stanowi istotną aktualizację metodologii. Została ona w znacznym stopniu zaktualizowana we wszystkich obszarach i będzie stanowić najlepszą praktykę w zakresie zarządzania bezpieczeństwem i zrównoważonym rozwojem w operacjach prowadzonych na miejscu. ISRS9 zawiera wymagania dotyczące głównych międzynarodowych standardów certyfikacji i stanowi cyfrową platformę wiedzy dla zaawansowanych usług doradczych w zakresie oceny i zarządzania ryzykiem. 

,,Wykorzystaliśmy ISRS jako podstawę całego naszego systemu zarządzania bezpieczeństwem. Pomyśl o ISRS jako o DNA naszych procesów" - Dyrektor Generalny Stoczni Sembawang w Singapurze.


Konferencja ISRS

Konferencja ISRS 2019 była okazją do zapoznania się z relacją z pierwszej ręki na temat wdrażania systemów zarządzania bezpieczeństwem i zrównoważonego rozwoju. Był to również okazja do nawiązania kontaktów z innymi osobami z globalnej społeczności ISRS i z różnych branż oraz do poznania ISRS9.  


Korzyści z ISRS

Dzięki ISRS przedsiębiorstwa mogą zademonstrować kontrolę zarządzania wieloma rodzajami strat, w tym: zdrowiem zawodowym, bezpieczeństwem pracy, bezpieczeństwem procesów, ochroną środowiska, jakością, bezpieczeństwem, integralnością aktywów, wiedzą, energią i odpowiedzialnością społeczną. 
Zobacz film na temat ISRS!

Korzystanie z ISRS daje organizacjom i ich interesariuszom pewność, że ich działania są bezpieczne i zrównoważone. ISRS ma zastosowanie w naszych kluczowych strategicznych segmentach przemysłu naftowego i gazowego, jak również w innych kluczowych gałęziach przemysłu i mamy już setki klientów korzystających z ISRS. Należą do nich BP, Total, ConocoPhillips, National Grid, Sonatrach i Seadrill.
The module failed to load