Other sectors

eCertMark – nowe narzędzie do pobierania znaków certyfikacyjnych

Platforma eCertMark to nie tylko możliwość samodzielnego pobierania znaków, ale przede wszystkim możliwość wyświetlania szczegółów certyfikatu na stronie internetowej, aby były widoczne dla wszystkich zainteresowanych stron.

Aby móc skorzystać z narzędzia należy zarejestrować się na Veracity. Jest to specjalny obszar witryny DNV, gdzie znajdują się wszystkie dedykowane naszym Klientom usługi cyfrowe.

Po dokonaniu rejestracji, z platformy eCertMark można po pierwsze pobrać w wersji .zip wszystkie dostępne formaty i warianty znaków. Znajdują się tam także pomocne instrukcje w języku polskim: instrukcja pobierania znaków i instrukcja stosowania znaków certyfikacyjnych.

eCertMark umożliwia również utworzenie cyfrowego znaku dla każdego posiadanego certyfikatu (indywidualnego lub w formie łączonej). W ten sposób powstaje elektroniczna wizytówka, której najważniejszą zaletą jest możliwość przedstawienia klientom i innym zainteresowanym stronom certyfikatu wydanego przed jednostkę DNV.


Ta cyfrowa etykieta opublikowana w Internecie poprzez wstawienie specjalnego skryptu, nie prowadzi już do witryny DNV, ale – po kliknięciu – otwiera eKartę zawierającą dane certyfikacyjne np. okres ważności certyfikatu, status certyfikatu itp. Tryb tworzenia eKarty jest bardzo prosty i krok po kroku opisany w instrukcji dostępnej na platformie.


W przypadku jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt z DNV poprzez wypełnienie formularza.

Czekamy na Was na myDNV!

                                                                                          

Kontakt z Business Assurance

Wyślij wiadomość
2 lipca 2023

Jak podstawowe prawa ludzkiej głupoty mogą pomóc nam w poprawie bezpieczeństwa pracy?

Bezpośrednią motywacją do poruszenia tytułowego tematu w kontekście bhp była lektura niezwykle ciekawego eseju pt. „Podstawowe prawa ludzkiej głupoty”. Jego autor, Carlo Maria Cipolla (1922–2000), włoski ekonomista zajmujący się historią gospodarki i ekonomii, urodził się i umarł w Pawii, studiował ekonomię, potem nauczał na włoskich uniwersytetach, a od 1953 r. był profesorem Uniwersytetu Kalifornijskiego w Berkeley. C. Cipolla napisał ten esej i opublikował własnym kosztem w roku 1976 – dla żartu. Nie przypuszczał, że ta krótka rozprawa zdobędzie światowy rozgłos i doczeka się poważnych studiów i opracowań naukowych z użyciem metod analizy statystycznej.

  • Other sectors
6 marca 2023

Sygnalizowanie nieprawidłowości – kiedy taki proces ma szansę na sukces?

Sygnalista. Warto przyswoić sobie to nowe pojęcie, które podobnie jak w wielu innych obszarach współczesnego języka, dostosowującego się do obecnej wrażliwości społecznej, zastępuje pejoratywne określenia osoby przekazującej dowolnej zwierzchności informacje na temat nieprawidłowości, nadużyć lub niezgodnych zachowań innych osób. Używanie dzisiaj innych określeń niż sygnalista jest passé, źle świadczy o osobie je wypowiadającej, jako o niedojrzałej, tkwiącej w przeszłych schematach myślowych, niemających dziś zastosowania. Kim jest więc sygnalista?

  • Other sectors
Zobacz więcej