Other sectors

Świętuj z DNV GL Światowy Dzień Jakości!

Świętuj z DNV GL Światowy Dzień Jakości!

8 listopada przypada Światowy Dzień Jakości. Służy on propagowaniu wiedzy o jakości na całym świecie oraz podkreślaniu jej znaczenia. Ma na celu uczczenie dotychczasowych osiągnięć w dziedzinie jakości, utrzymujących i doskonalących wdrożone systemy zarządzania jakością.

Świętuj ten dzień z nami i zyskaj więcej!


Życząc naszym Klientom efektywności i skuteczności w planowaniu i realizacji wyznaczonych celów dotyczących jakości nie tylko w zarządzaniu organizacją, ale również w życiu osobistym, przygotowaliśmy dla Państwa specjalną ofertę*


Podpisz z nami umowę na usługę certyfikacji systemu zarządzania do końca grudnia 2018 roku i odbierz dla siebie jedną z poniższych opcji:


  • Światowe bestsellery o biznesie, zarządzaniu i rozwoju osobistym do wartości 500 zł
  • Roczną prenumeratę Harvard Business Review Polska o wartości 999 zł
  • Kompleksowy program rozwoju kompetencji menedżerskich on-line o wartości 1 500 zł 

To świetna okazja do promowanie wiedzy na temat jakości w firmach, wśród pracowników i managerów jak również własnego rozwoju osobistego i zawodowego.

Podnieś z nami jakość swoją, swoich współpracowników i całej firmy! 


Zapraszamy do KONTAKTU Z NASZYMI PRZEDSTAWICIELAMI
empty
LUB WYSYŁANIA ZAPYTAŃ NA ADRES: certification.pl@dnvgl.com
9 listopada 2023

Pierwszy na świecie certyfikat OCS wystawiony przez DNV trafia do LyondellBasell

Tarragona/Essen, 17 października 2023 r. - LyondellBasell jest pierwszą firmą na świecie, która pomyślnie przeszła certyfikację zgodnie z programem certyfikacji OCS Europe opartym na inicjatywie Operation Clean Sweep (OCS). Certyfikat został wręczony 14 września 2023 r. w zakładzie firmy w Tarragonie w Hiszpanii przez Anę del Rio (Country Manager w DNV Iberia. Certyfikat potwierdza, że zakład ten spełnia wymagania programu OCS, stworzonego dla firm funkcjonujących w łańcuchu dostaw tworzyw sztucznych, jako pomoc w minimalizowaniu uwalniania do środowiska tworzyw sztucznych i w działaniach na rzecz ochrony środowiska.

  • Other sectors
Zobacz więcej