Other sectors

Świętuj z DNV GL Światowy Dzień Jakości!

Świętuj z DNV GL Światowy Dzień Jakości!

8 listopada przypada Światowy Dzień Jakości. Służy on propagowaniu wiedzy o jakości na całym świecie oraz podkreślaniu jej znaczenia. Ma na celu uczczenie dotychczasowych osiągnięć w dziedzinie jakości, utrzymujących i doskonalących wdrożone systemy zarządzania jakością.

Świętuj ten dzień z nami i zyskaj więcej!


Życząc naszym Klientom efektywności i skuteczności w planowaniu i realizacji wyznaczonych celów dotyczących jakości nie tylko w zarządzaniu organizacją, ale również w życiu osobistym, przygotowaliśmy dla Państwa specjalną ofertę*


Podpisz z nami umowę na usługę certyfikacji systemu zarządzania do końca grudnia 2018 roku i odbierz dla siebie jedną z poniższych opcji:


  • Światowe bestsellery o biznesie, zarządzaniu i rozwoju osobistym do wartości 500 zł
  • Roczną prenumeratę Harvard Business Review Polska o wartości 999 zł
  • Kompleksowy program rozwoju kompetencji menedżerskich on-line o wartości 1 500 zł 

To świetna okazja do promowanie wiedzy na temat jakości w firmach, wśród pracowników i managerów jak również własnego rozwoju osobistego i zawodowego.

Podnieś z nami jakość swoją, swoich współpracowników i całej firmy! 


Zapraszamy do KONTAKTU Z NASZYMI PRZEDSTAWICIELAMI
empty
LUB WYSYŁANIA ZAPYTAŃ NA ADRES: certification.pl@dnvgl.com
6 marca 2023

Sygnalizowanie nieprawidłowości – kiedy taki proces ma szansę na sukces?

Sygnalista. Warto przyswoić sobie to nowe pojęcie, które podobnie jak w wielu innych obszarach współczesnego języka, dostosowującego się do obecnej wrażliwości społecznej, zastępuje pejoratywne określenia osoby przekazującej dowolnej zwierzchności informacje na temat nieprawidłowości, nadużyć lub niezgodnych zachowań innych osób. Używanie dzisiaj innych określeń niż sygnalista jest passé, źle świadczy o osobie je wypowiadającej, jako o niedojrzałej, tkwiącej w przeszłych schematach myślowych, niemających dziś zastosowania. Kim jest więc sygnalista?

  • Other sectors
Zobacz więcej