Other sectors

Świętuj z DNV GL Światowy Dzień Jakości!

Świętuj z DNV GL Światowy Dzień Jakości!

8 listopada przypada Światowy Dzień Jakości. Służy on propagowaniu wiedzy o jakości na całym świecie oraz podkreślaniu jej znaczenia. Ma na celu uczczenie dotychczasowych osiągnięć w dziedzinie jakości, utrzymujących i doskonalących wdrożone systemy zarządzania jakością.

Świętuj ten dzień z nami i zyskaj więcej!


Życząc naszym Klientom efektywności i skuteczności w planowaniu i realizacji wyznaczonych celów dotyczących jakości nie tylko w zarządzaniu organizacją, ale również w życiu osobistym, przygotowaliśmy dla Państwa specjalną ofertę*


Podpisz z nami umowę na usługę certyfikacji systemu zarządzania do końca grudnia 2018 roku i odbierz dla siebie jedną z poniższych opcji:


  • Światowe bestsellery o biznesie, zarządzaniu i rozwoju osobistym do wartości 500 zł
  • Roczną prenumeratę Harvard Business Review Polska o wartości 999 zł
  • Kompleksowy program rozwoju kompetencji menedżerskich on-line o wartości 1 500 zł 

To świetna okazja do promowanie wiedzy na temat jakości w firmach, wśród pracowników i managerów jak również własnego rozwoju osobistego i zawodowego.

Podnieś z nami jakość swoją, swoich współpracowników i całej firmy! 


Zapraszamy do KONTAKTU Z NASZYMI PRZEDSTAWICIELAMI
empty
LUB WYSYŁANIA ZAPYTAŃ NA ADRES: certification.pl@dnvgl.com
30 maja 2022

13. Ogólnopolska konferencja ATESTU

Podmiotem działań behapowskich jest człowiek - ze wszystkim swoimi zdolnościami, ale i słabościami, ułomnościami, ograniczeniami, także zdrowotnymi. Ze swoim stosunkiem do ryzyka, wiedzą lub niewiedzą, uprzedzeniami, przekonaniem, że wypadki zdarzają się innym. Nie da się więc do człowieka podejść jako do jednej z maszyn czy do jakiegoś procesu technologicznego. Bhp "twarde" musi spotkać się z "miękkim", żeby osiągnąć sukces. Dlatego na najnowszej konferencji miesięcznika ATEST, która odbedzie się 1-3.06. w Krakowie, nie mogło zabraknąć reprezentanta DNV.

  • Automotive and aerospace
Zobacz więcej