Międzynarodowe Targi Morskie BALTEXPO - czyli kilka dni o tym, co dzieje się na morzu

Targi poświęcone branży morskiej

W dniach 11-13 września  2017 r. w Gdańsku odbyła się 19 edycja Międzynarodowych Targów Morskich BALTEXPO. Jest to jedno z najważniejszych wydarzeń w Europie poświęconych  branży morskiej. 

Podczas targów wiele firm związanych z gospodarką morską, w tym DNV GL, przedstawiło swój dorobek i ofertę oraz zaprezentowało stosowane przez siebie najnowocześniejsze rozwiązania. Stoiska stwarzały świetną platformę komunikacji i wymiany kontaktów zarówno krajowych, jak i światowych firm. 

Uczestnicy Baltexpo mieli możliwość wzięcia udziału w różnorodnych konferencjach i seminariach  na temat infrastruktury i logistyki w transporcie morskim oraz spotkaniach networkingowych. Jedną z nowości tegorocznej edycji targów była strefa praktyk i pracy dla osób, które poszukują zatrudnienia w jednym z najbardziej innowacyjnych przemysłów na świecie.

Jak co roku Krajowa Izba Gospodarki Morskiej wręczyła nagrody targowe – „Złote Kotwice”. DNV GL otrzymała nagrodę w kategorii „Usługa” za inspekcje dronowe.  

Inspektorzy z DNV GL w oparciu o swoją wiedza i wieloletnie doświadczenie opracowali innowacyjny sposób inspekcji statków za pomocą dronów i  jako pierwsi na świecie wykonują takie przeglądy na zlecenie klientów. 

Dziękujemy i do zobaczenia za 2 lata!

Zobacz także

 

Aktualności

Najnowsze wiadomości Business Assurance

 

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najnowsze informacje z branży certyfikacji

 

O DNV - Business Assurance

Akredytowana jednostka certyfikująca

Kontakt z Business Assurance

Wyślij wiadomość