Gdańska Stocznia „Remontowa” im. Józefa Piłsudskiego przejdzie Ocenę Gotowości MyCare DNV GL

Gdańska Stocznia „Remontowa” im. Józefa Piłsudskiego, jako pierwsza instytucja w Polsce podda się Ocenie Gotowości MyCare DNV GL.

Zarządzanie ryzykiem zakażeń podczas pandemii COVID-19 wymaga nowego podejścia i koordynacji działań w zakresie zapobiegania zarażeniom i opracowania nowych metod reagowania. Opracowane przez DNV GL narzędzie MyCare pozwala ocenić zgodność wdrożonych przez firmę polityk oraz prowadzonych działań zapobiegawczych z obowiązującymi wymaganiami krajowymi, międzynarodowymi oraz najlepszymi praktykami branżowymi w obszarze zarządzania ryzykiem zakażeń w odniesieniu do występujących obecnie czynników chorobotwórczych.

Celem oceny jest potwierdzenie, że opracowane i wdrożone procesy i zasady zapewniają bezpieczeństwo  pracownikom, klientom oraz partnerom biznesowym Gdańskiej Stoczni „Remontowa”. MyCare promuje uporządkowane i zorganizowane metody działania z mocnym naciskiem na ciągłe doskonalenie i monitorowanie działań.

Gdańska Stocznia „Remontowa” im. Józefa Piłsudskiego, działa na rynku od ponad 65 lat. Pomyślne przejście niezależnej oceny zapewni opinię publiczną, klientów i pracowników o zdolności firmy do radzenia sobie z ryzykiem infekcji i zagwarantuje im bezpieczeństwo. 

„Remontowa” jest pierwszym przedsiębiorstwem w Polsce, które podjęło decyzję o weryfikacji systemu zarządzania ryzykiem infekcji zgodnie z metodologią MyCare. Do tej pory na całym Świecie Odznaką Zaufania MyCare DNV GL mogą się legitymować m.in. takie instytucje, jak: Astander, Arcelor Mittal, Viking Line, FRS Iberia, Color Line, Portsmouth International Port i De Ceccko. 

O wynikach oceny MyCare poinformujemy niebawem w osobnym artykule. 

Więcej informacji na temat metodologii MyCare można znaleźć TUTAJ. W sprawie dalszych pytań prosimy o kontakt z naszym biurem lub o przesłanie zapytania ofertowego. 

The module failed to load