Other sectors

Dni otwarte z DNV GL

ISO 2015 DNV GL

Serdecznie zapraszamy na spotkania z audytorem, podczas których będzie można zasięgnąć informacji o zmianach w nowych normach i podejściu do ich certyfikacji. Spotkania są bezpłatne i będą miały miejsce w naszych biurach w Katowicach i Gdyni.

Dlaczego warto?


Podczas Dni Otwartych umożliwiamy Państwu spotkanie z doświadczonymi audytorami systemów zarządzania, celem wymiany informacji i doświadczeń w zakresie podejścia do nowych wymagań standardów.

Uczestnicy


Pełnomocnicy i specjaliści ds. systemów zarządzania, managerowie i inżynierowie jakości, audytorzy wewnętrzni oraz osoby zajmujące się na co dzień zarządzaniem, funkcjonowaniem i administrowaniem systemami zarządzania, zgodnymi z międzynarodowymi standardami ISO. 


Prowadzący - Rafał KmiecikKmiecik, Rafał


Audytor wiodący i trener DNV GL. Absolwent Politechniki Śląskiej, Wydział Inżynierii Materiałowej, Metalurgii i Transportu. Absolwent podyplomowego studium dla audytorów wiodących DNV z zakresu ochrony środowiska i zarządzania środowiskowego. Risk manager, z doświadczeniem zawodowym konsultanta systemów zarządzania jakością. Uczestnik międzynarodowych szkoleń w zakresie TQM (Japonia) w zakresie Problem Solving Method, audytor wiodący systemów zarządzania jakością oraz standardów pokrewnych – m in. branża wyrobów medycznych, przetwórstwo tworzyw sztucznych, ceramiki, przetwórstwo, obróbka metali i wyrobów metalowych, przetwórstwo żywności. Doświadczenie audytowe i szkoleniowe obejmuje także projekty realizowane w placówkach służby zdrowia oraz administracji publicznej i samorządowej. Wykładowca szkoleń z zakresu audytowania systemów zarządzania i doskonalenia procesów biznesowych oraz zarządzania ryzykiem, technicznym,operacyjnym i strategicznym.

Zapraszamy do naszych Biur w Katowicach i Gdyni. Ilość miejsc ograniczona.  


Pozostałe informacje


Czas trwania: około 1,5-2 godzinna rozmowa z Audytorem indywidualnie lub z grupą uczestników 

Koszt spotkania: Bezpłatne 

Najbliższe spotkania planowane są:  

05.06.2017 r. - Katowice 
28.06.2017 r. - Gdynia 
03.07.2017 r. - Gdynia 

Zgłoszenia i informacje


karolina.tuchowska@dnvgl.com tel. +48 506 288 311