DNV w Polsce

TAPA FSR - Wymagania dla bezpieczeństwa obiektów logistycznych

TAPA FSR 1134x300

Kontakt:

Jesteś zainteresowany tą usługą?

Zapytaj o ofertę

Chcesz otrzymywać Newsletter DNV?

Zapisz się

Opracowany przez specjalistów ds. bezpieczeństwa w celu zapewnienia bezpiecznego przechowywania i składowania w tranzycie.

TAPA FSR określa minimalne dopuszczalne standardy bezpieczeństwa dla przechowywania i magazynowania w tranzycie. Norma obejmuje ocenę ryzyka, szereg typowych wymagań systemu zarządzania oraz zestaw wymagań dotyczących fizycznych środków bezpieczeństwa. Certyfikat FSR udowadnia, że ​​Twoja firma została oceniona pod kątem określonych wymagań i uznana za zgodną.

Czym jest TAPA FSR? 

TAPA (Transported Asset Protection Association)  to stowarzyszenie specjalistów ds. bezpieczeństwa i partnerów biznesowych z branży wysokich technologii i wartościowych firm. Zorganizowało się one w celu rozwiązania pojawiających się zagrożeń bezpieczeństwa, wspólnych dla łańcucha dostaw o wysokiej wartości w branży. Łączy globalnych producentów, dostawców logistycznych, przewoźników towarowych, organy ścigania i inne zainteresowane strony, których wspólnym celem jest zmniejszenie strat międzynarodowych łańcuchów dostaw oraz zapobieganie im.

Podstawowym celem TAPA jest wpływanie na pozytywne zmiany w praktykach bezpieczeństwa w całym transporcie towarowym i społecznościach ubezpieczeniowych. TAPA to globalne stowarzyszenie członkowskie, które obejmuje wiele wiodących światowych marek produkcyjnych, a także ich dostawców usług logistycznych i transportowych.

Program nie jest ograniczony do członków TAPA, ale może być stosowany przez wszystkie firmy zajmujące się składowaniem i składowaniem w tranzycie. Główni dostawcy usług frachtowych zmierzają w kierunku standardu FSR w zakresie obsługi i obsługi ładunku.

Jak DNV może Ci pomóc? 

Jesteśmy akredytowani przez TAPA w celu dostarczania certyfikatu TAPA FSR na całym świecie.

Możemy zapewnić certyfikat TAPA FSR. Skontaktuj się z nami w celu uzyskania dalszych informacji na temat procesu certyfikacji.

 

Kontakt:

Jesteś zainteresowany tą usługą?

Zapytaj o ofertę

Chcesz otrzymywać Newsletter DNV?

Zapisz się

Powiązane uslugi: