Other sectors

XVIII Warsztaty EVISA

Konferencja Evisa

DNV zostało oficjalnym partnerem tegorocznych warsztatów, które odbędą się w dniach 12-14 października.

Serdecznie zapraszamy do udziału w październikowych warsztatach, których jesteśmy Partnerem. W tym roku tematem przewodnim warsztatów są Kluczowe elementy i wyzwania dla skutecznych systemów zarządzania oraz kształtowania kultury bezpieczeństwa. 

Dlaczego warto wziąć udział?

Warsztaty EVISA to znakomita okazja do zapoznania się z kluczowymi zagadnieniami w zakresie skutecznego zarządzania, w oparciu o nowe normy ISO. HLS to nie tylko wspólna struktura dla wszystkich norm opisujących wymagania dla systemów zarządzania, ale również  wspólne definicje i wymagania. Po ukończeniu kursu uczestnicy będą dysponować wiedzą i umiejętnościami niezbędnymi, by przygotować i udoskonalić system zarządzania w swojej firmie.

Dla kogo są warsztaty: 

Szkolenie wraz z częścią warsztatową adresowane jest do wyższej kadry kierowniczej, pełnomocników Zarządu, koordynatorów systemów zarządzania bezpieczeństwem i zintegrowanych systemów zarządzania, osób pełniących funkcję audytorów wewnętrznych oraz osób aktywnych przy wdrożeniach systemów zarządzania.

Informacje organizacyjne: 

  • warsztaty odbędą się w dniach 12-14 października 2022 r. w Mikorzynie koło Konina,
  • koszt uczestnictwa: 2 000 PLN + VAT 23% (Cena obejmuje: materiały szkoleniowe, wydanie zaświadczenia uczestnictwa, nocleg i wyżywienie),
  • organizatorem warsztatów jest Akademia EVISA Jerzy Karczewski,
  • karty zgłoszeniowe należy przesłać do dn. 10.09.2022 r. na adres: jerzy.karczewski@evisa.pl
  • szczegółowe pytania prosimy kierować bezpośrednio do organizatora: 604 109 829 jerzy.karczewski@evisa.pl

Szczegółowy program warsztatów, jak i kartę zgłoszeniową można pobrać z listy pod artykułem.  


Zapraszamy 

DNV Business Assurance oraz Akademia Evisa Jerzy Karczewski

9 listopada 2023

Pierwszy na świecie certyfikat OCS wystawiony przez DNV trafia do LyondellBasell

Tarragona/Essen, 17 października 2023 r. - LyondellBasell jest pierwszą firmą na świecie, która pomyślnie przeszła certyfikację zgodnie z programem certyfikacji OCS Europe opartym na inicjatywie Operation Clean Sweep (OCS). Certyfikat został wręczony 14 września 2023 r. w zakładzie firmy w Tarragonie w Hiszpanii przez Anę del Rio (Country Manager w DNV Iberia. Certyfikat potwierdza, że zakład ten spełnia wymagania programu OCS, stworzonego dla firm funkcjonujących w łańcuchu dostaw tworzyw sztucznych, jako pomoc w minimalizowaniu uwalniania do środowiska tworzyw sztucznych i w działaniach na rzecz ochrony środowiska.

  • Other sectors
Zobacz więcej