Skip to content

Praktyczna Kultura Bezpieczeństwa 2019

Jak co roku serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnej edycji konferencji poświęconej kulturze bezpieczeństwa. Również w tym roku DNV GL jest Partnerem wydarzenia.

"Praktyczna kultura bezpieczeństwa" to konferencja, która wyróżnia się na tle innych tego typu wydarzeń tym, że jest organizowana przez praktyków i dla praktyków.  

Spotkanie odbędzie się w dniach 25-27 września w Gdyni/Gdańsku. Organizatorem jest portal kulturabezpieczeństwa.pl a także QES Consulting. Podczas tegorocznej edycji uczestnicy będą mieli możliwość wyjazdu technicznego do Gdyni na teren zakładu CRIST S.A. i poznania wdrożonych w nim Dobrych Praktyk. Wysoko oceniona kultura bezpieczeństwa Stoczni CRIST będzie doskonałym tematem do rozpoczęcia dyskusji o tym, co w bezpieczeństwie najważniejsze.


W programie konferencji m.in.:

Programy komputerowe -  Wspomaganie szkoleń BHP oraz Oceny zgodności z prawem. Ocena kultury bezpieczeństwa, Pierwsze doświadczenia z certyfikacji ISO 45001,  BBS, Audyty behawioralne, wymagania prawne w zakresie BHP, Nadzorowane Wykonawców,  audytowanie i kontrola , badanie wypadków i ZPW i wiele innych.  Szczegółowy program konferencji już wkrótce.


Zapisz się już dziś

Rejestracji na konferencję można dokonać już dziś. W tym celu prosimy o kontakt: Izabela.Kazmierczak@dnvgl.com

Zapraszamy!

Zobacz także

 

Aktualności

Najnowsze wiadomości Business Assurance

 

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najnowsze informacje z branży certyfikacji

 

O DNV - Business Assurance

Akredytowana jednostka certyfikująca