Pokaż innym, że posiadasz certyfikat!

Jako ceniony klient DNV masz dostęp do bezpłatnych narzędzi i usług wspierających proces certyfikacji dostępnych na platformie Veracity. Zapraszamy do rejestracji.

Poprzez certyfikację wykazujesz, że procesy w Twoim przedsiębiorstwie są zgodne z międzynarodowymi lub krajowymi standardami. Działając dalekowzrocznie, zwiększasz wartość swojej firmy. To znaczące osiągnięcie jest nie tylko warunkiem wstępnym dla klientów i wielu rynków, które wymagają obowiązkowej certyfikacji, ale także sukcesem, z którego można być dumnym i o którym można informować otoczenie. DNV pomoże Ci to osiągnąć.

POBIERZ SWOJE ZNAKI CERTYFIKACJI ZA POŚREDNICTWEM PLATFORMY ECERTMARK

Znak certyfikacji Twojej organizacji można pobrać na portalu klienta DNV "Veracity". Znaki te służą do prezentowania certyfikacji na zewnątrz.  Można je umieścić na przykład na papierze frimowym, w e-mailach, na stronie internetowej, w broszurach firmowych lub podczas prezentacji na targach. Nasz przewodnik pomoże w praktycznym ich wdrożeniu. 

NIE MASZ JESZCZE LOGINU DO PORTALU KLIENTA DNV?

Aby zarejestrować się na platformie Veracity, należy przejść na stronę logowania, kliknąć „Register now”, użyć jako nazwy użytkownika adresu e-mail podanego w umowie DNV i po wysłaniu pierwszego formularza należy postępować zgodnie z instrukcjami otrzymanymi e-mailem.

GDY POSIADASZ JUŻ DANE DO LOGOWANIA I DOSTĘP DO PORTALU KLIENTA DNV (VERACITY)

Po zalogowaniu się uzyskasz dostęp do portalu klienta DNV. W zakładce „My services”, znajduje się aplikacja e-CertMark, z której można pobrać znak certyfikacji DNV w różnych formatach i językach w celu promocji swojej certyfikacji. Jeśli nie widzisz zakładki eCertMark na stronie „My services”, kliknij „ADD Service” i wybierz e-CertMark, aby aktywować tą usługę.
Cały proces możesz prześledzić na załączonej prezentacji.
Nie wiesz jak stosować prawidłowo znaki ta instrukcja Ci w tym, pomoże.

JAKIE SĄ KORZYŚCI Z UŻYWANIA LOGO W SIECI?

Znaku certyfikacji możesz używać również online na swojej stronie internetowej. W ten sposób Twoi interesariusze mogą zweryfikować autentyczność Twojego certyfikatu. Daje to również możliwość łatwego informowania o certyfikacji na zewnątrz. Wszyscy odwiedzający Twoją stronę internetową, którzy klikną na znak online, otrzymają więcej informacji na temat certyfikacji. Widzą wszystkie dane, które znajdują się również na Twoim certyfikacie.

JAK UŻYWAĆ ZNAKU CERTYFIKACJI ONLINE

Pobierz znak certyfikacji i dodaj obraz do swojej strony internetowej. Skopiuj hiperłącze powiązane z kodem QR na Twoim certyfikacie. Można to zrobić skanując kod QR i kopiując link do przeglądarki. Dodaj to hiperłącze do znaku certyfikacji na swojej stronie internetowej. Po kliknięciu na znak, wyświetlą się ważność i szczegóły certyfikatu.

DLACZEGO WARTO UŻYWAĆ ZNAKÓW CERTYFIKACJI DNV?

Znaki certyfikacji DNV są uznawane na całym świecie i oznaczają akredytowaną certyfikację na najwyższym poziomie. Historia firmy DNV sięga 1864 roku. Nasze logo jest rozpoznawalne i cenione na całym świecie, wzbudza zaufanie i wiarygodność. Poprzez stosowanie znaków certyfikacji DNV możesz w łatwy i szybki sposób poinformować o swoim sukcesie w zakresie certyfikacji oraz budować zaufanie u swoich partnerów biznesowych!
Pokaż, że stale ulepszasz swoją działalność!

KONTAKT

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dotyczących certyfikatów, znaków certyfikacyjnych oraz zamówień na wersje papierowe lub ozdobne, prosimy o kontakt:

Email: certyfikaty@dnv.com
Tel. +48 58 5115038

Got questions about your food safety certification?

Contact us

Kontakt z Business Assurance

Wyślij wiadomość