IAOB ogłasza DNV jednostką certyfikującą roku!

Ta decyzja jest wyrazem uznania dla ciężkiej pracy DNV w celu spełnienia wysokich standardów wydajności stawianych przez organizacje IATF oraz IAOB.

"W DNV ciągłe doskonalenie jest mantrą, według której żyjemy, aby pomóc naszym klientom w rozwoju. Otrzymanie nagrody Jednostki Certyfikującej Roku 2023 IAOB jest świadectwem jej ogromnego i faktycznego znaczenia dla naszej jednostki. Co więcej, motywuje nas do kontynuowania naszego wkładu w doskonalenie i budowanie zaufania w całym systemie jakości IATF 16949 i łańcuchach dostaw w branży motoryzacyjnej" - powiedział Sherif Mekkawy, Global Accreditation Manager for Aerospace & Automotive w DNV. 

Przedstawiciele DNV, Sherif Mekkawy, Shireesh Bhatnagar i Gary Davis odebrali nagrodę podczas dorocznego Szczytu Jakości AIAG w Novi, Michigan, USA, 4 października 2023 roku. 

James Bruin, dyrektor wykonawczy IAOB, powiedział: "Gratulujemy DNV tego wspaniałego osiągnięcia. Jesteśmy dumni, że możemy wyróżnić naszego niezwykłego partnera DNV za jego ciężką pracę i zaangażowanie w ciągłe doskonalenie procesów, które mają kluczowe znaczenie dla wsparcia programu Automotive i certyfikacji IATF 16949:2016." 

DNV jest akredytowaną jednostką certyfikującą dla programu IATF 16949 i energicznie współpracuje z przemysłem motoryzacyjnym i jego dostawcami na całym świecie, aby zapewnić jakość w całym łańcuchu wartości.

Zobacz także

 

Publikacje - pobierz za darmo

Zyskaj dostęp do artykułów, raportów, analiz, wyników badań i innych publikacji

 

Webinaria

Sprawdź naszą aktualną ofertę darmowych webinariów

 

Certyfikacja

Sprawdź nasze aktualne usługi związane z Certyfikacją Systemów Zarządzania.

 

Harmonogram Szkoleń

Sprawdź terminy najbliższych szkoleń

 

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najnowsze informacje z branży certyfikacji

 

Kontakt

Skontaktuj się z nami

The module failed to load