Other sectors

IAOB ogłasza DNV jednostką certyfikującą roku!

IAOB employees
Od lewej do prawej: James Bruin, Dyrektor Wykonawczy w IAOB; Shireesh Bhatnagar, Global Manager Automotive Sector w DNV; Sherif Mekkawy, Global Accreditation Manager, Aerospace & Automotive w DNV; Gary Davis, Regional Manager Americas w DNV.

Ta decyzja jest wyrazem uznania dla ciężkiej pracy DNV w celu spełnienia wysokich standardów wydajności stawianych przez organizacje IATF oraz IAOB.

"W DNV ciągłe doskonalenie jest mantrą, według której żyjemy, aby pomóc naszym klientom w rozwoju. Otrzymanie nagrody Jednostki Certyfikującej Roku 2023 IAOB jest świadectwem jej ogromnego i faktycznego znaczenia dla naszej jednostki. Co więcej, motywuje nas do kontynuowania naszego wkładu w doskonalenie i budowanie zaufania w całym systemie jakości IATF 16949 i łańcuchach dostaw w branży motoryzacyjnej" - powiedział Sherif Mekkawy, Global Accreditation Manager for Aerospace & Automotive w DNV. 

Przedstawiciele DNV, Sherif Mekkawy, Shireesh Bhatnagar i Gary Davis odebrali nagrodę podczas dorocznego Szczytu Jakości AIAG w Novi, Michigan, USA, 4 października 2023 roku. 

James Bruin, dyrektor wykonawczy IAOB, powiedział: "Gratulujemy DNV tego wspaniałego osiągnięcia. Jesteśmy dumni, że możemy wyróżnić naszego niezwykłego partnera DNV za jego ciężką pracę i zaangażowanie w ciągłe doskonalenie procesów, które mają kluczowe znaczenie dla wsparcia programu Automotive i certyfikacji IATF 16949:2016." 

DNV jest akredytowaną jednostką certyfikującą dla programu IATF 16949 i energicznie współpracuje z przemysłem motoryzacyjnym i jego dostawcami na całym świecie, aby zapewnić jakość w całym łańcuchu wartości.

9 listopada 2023

Pierwszy na świecie certyfikat OCS wystawiony przez DNV trafia do LyondellBasell

Tarragona/Essen, 17 października 2023 r. - LyondellBasell jest pierwszą firmą na świecie, która pomyślnie przeszła certyfikację zgodnie z programem certyfikacji OCS Europe opartym na inicjatywie Operation Clean Sweep (OCS). Certyfikat został wręczony 14 września 2023 r. w zakładzie firmy w Tarragonie w Hiszpanii przez Anę del Rio (Country Manager w DNV Iberia. Certyfikat potwierdza, że zakład ten spełnia wymagania programu OCS, stworzonego dla firm funkcjonujących w łańcuchu dostaw tworzyw sztucznych, jako pomoc w minimalizowaniu uwalniania do środowiska tworzyw sztucznych i w działaniach na rzecz ochrony środowiska.

  • Other sectors
Zobacz więcej