Skip to content

DNV zatwierdzone jako jednostka certyfikująca EFISC-GTP

Standard ten dotyczy dobrych praktyk i bezpieczeństwa żywności w całym łańcuchu dostaw pasz.

EFISC-GTP (European Feed and Food Ingredient Safety Certification and Good Trading Practice) jest wynikiem połączenia sił systemów certyfikacji EFISC i GTP. Fuzja jest wspierana przez europejskie organizacje sektora składników paszowych i spożywczych COCERAL, FEDIOL, Starch Europe, EBB i Euromalt. 

Systemy certyfikacji EFISC-GTP obejmują zbieranie, transport, przechowywanie, handel i przemysłową produkcję bezpiecznych składników pasz i żywności.

"Cieszymy się, że jesteśmy częścią tego zharmonizowanego systemu certyfikacji, który pozytywnie przyczynia się do uczciwych praktyk handlowych oraz do swobodnego przepływu składników pasz i składników żywności na rynku UE i pozostałych krajach.  Wdrożenie w całej UE zwiększa przejrzystość, poprawia efektywność i zaufanie klientów" - mówi Amanda McCarthy, Global Food & Beverage Manager w Business Assurance, DNV.

Systemy certyfikacji EFISC-GTP opierają się na konkretnych dokumentach technicznych wydanych przy wsparciu wyżej wymienionych organizacji. Wspierają one bezpieczeństwo w całym łańcuchu żywnościowym, aż po konsumentów, wykorzystując w najlepszy sposób doświadczenie i wiedzę sektora.

Jako jednostka certyfikująca zatwierdzona przez EFISC-GTP, DNV może świadczyć usługi certyfikacyjne w całym łańcuchu wartości. 


Jeśli jesteś zainteresowany usługą certyfikacji EFISC-GTP daj nam znać. Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpatną wycenę lub zadzwoń do nas!

Zobacz także

 

Publikacje - pobierz za darmo

Zyskaj dostęp do artykułów, raportów, analiz, wyników badań i innych publikacji

 

Webinaria

Sprawdź naszą aktualną ofertę darmowych webinariów

 

Certyfikacja

Sprawdź nasze aktualne usługi związane z Certyfikacją Systemów Zarządzania.

 

Harmonogram Szkoleń

Sprawdź terminy najbliższych szkoleń

 

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najnowsze informacje z branży certyfikacji

 

Kontakt

Skontaktuj się z nami

The module failed to load