DNV przejmuje The Registrar Company

Przejęcie przez DNV The Registrar Company rozszerza i wzmacnia usługi certyfikacyjne i szkoleniowe DNV dla małych i średnich przedsiębiorstw w Ameryce Północnej.

Mamy przyjemność ogłosić, że DNV - światowy lider w certyfikacji systemów zarządzania nabył The Registrar Company (TRC), rodzinną jednostkę certyfikującą świadczącą usługi certyfikacyjne i szkoleniowe dla małych i średnich przedsiębiorstw w Ameryce Północnej.

Dzięki rozpoznawalności marki TRC w Kanadzie i Stanach Zjednoczonych oraz DNV na arenie międzynarodowej, obie firmy łączą się, aby wzmocnić swoją ofertę i obecność w Ameryce Północnej.

"Jesteśmy bardzo podekscytowani możliwością połączenia sił z The Registrar Company. Oznacza to początek naszej podróży w kierunku rozwoju i bycia pierwszym wyborem wśród jednostek certyfikujących w Ameryce Północnej. Razem będziemy kontynuować budowanie zaufania opartego na niezależności, wiedzy technicznej i podejściu zorientowanym na klienta" - mówi Barbara Frencia, CEO w Business Assurance, DNV.

Przejęcie TRC łączy w sobie doskonałą obsługę klienta z wiedzą techniczną, jakością i uczciwością. Połączona działalność obu firm na obszarze Kanady i Stanów Zjednoczonych, wspierana przez globalny zasięg DNV, wzmacnia portfolio systemów zarządzania DNV oraz strategiczny wpływ na branżę, tworząc silną jednostkę certyfikującą napędzającą rozwój w całej Ameryce Północnej.

"Jestem zachwycona, że dołączamy do DNV", mówi Emily Delisle, CEO The Registrar Company.  "Dzięki temu będziemy mogli nadal zapewniać naszym klientom wysoki poziom obsługi klienta, do którego są przyzwyczajeni, jednocześnie oferując pełen zakres szkoleń i usług certyfikacyjnych na całym świecie."

Oficjalne ogłoszenie przejęcia nastąpiło w Katy, w Teksasie we wtorek, 5 lipca 2022 roku.

O firmie The Registrar Company

Firma The Registrar Company, Inc (TRC) została założona w 1996 roku i uzyskała akredytację ANAB w 1997 roku.  Jesteśmy dumną, rodzinną jednostką certyfikującą, która rozumie znaczenie obsługi klienta i świadczy innowacyjne i wartościowe usługi certyfikacji systemów zarządzania. TRC obsługuje organizacje wszystkich rozmiarów w całej Ameryce Północnej. Nasi klienci pochodzą z sektorów: prywatnego, non-profit i rządowego. Nasze biura w Dallas w Teksasie i w Guelph w Ontario w połączeniu z ponad 60 strategicznie rozmieszczonymi audytorami pozwalają TRC świadczyć lokalne usługi certyfikacyjne w dowolnym miejscu w Ameryce Północnej.

Strona internetowa: https://theregistrarco.com