Certyfikat w nowej technologii Blockchain dla PIRELLS INNOVATIVE

Relacja Dyrektora Sprzedaży DNVGL Business Assurance

Pirells Innovative jest jedyną firmą z branży opakowań na rynku polskim. która jest jednocześnie licencjonowanym producentem opakowań w systemie Burgopak. Firma dostarcza na rynki europejskie opakowania m.in. na karty podarunkowe, bankowe, lojalnościowe, bilety, zaproszenia, płyty, USB.

Właściciel Pirells - Innovative Piotr Kamaszewski zbudował na gruncie polskim firmę obsługującą w zakresie opakowań światowe marki. Wdrożony system zarządzania jakością pozwala zachować optymalne koszty oraz krótszy czas realizacji, a dostarczane produkty wpisują się w wymagania rynku i spełniają oczekiwania klientów.

W tym roku Pirells Innovative pozytywnie przeszedł audyt naszej jednostki, a ja miałam przyjemność wręczyć certyfikat na zgodność z wymaganiami nowej normy ISO 9001:2015 nie tylko właścicielowi firmy – Piotrowi Kamaszewskiemu, ale również całemu zespołowi podczas uroczystej gali, 13 października 2017 roku. Jak mówi sam właściciel – „Siła firmy Pirells Innovative tkwi w jego zespole, który tworzą ludzie: młodzi, kreatywni i otwarci na nowe pomysły a w szczególności na rozwój własny i firmy”.

Życzymy Panu Piotrowi i całemu zespołowi dalszych sukcesów w doskonaleniu organizacji i kreowaniu przyjaznego środowiska w tworzeniu jakości jak do tej pory.

Wręczenie certyfikatu było ważnym momentem nie tylko dla Pirells Innovative, ale również dla DNV GL, ponieważ był to jeden z pierwszych certyfikatów, który powstał w nowej technologii Blockchain. Od października 2017 roku każdy certyfikat DNV GL posiada unikalny kod identyfikacyjny (tzw. kod QR). Oryginalne dane dokumentu są przechowywane w cyfrowym rejestrze, a zeskanowanie kodu przy pomocy aplikacji na urządzeniu mobilnym umożliwia potwierdzenie ważności i autentyczności certyfikatu. Aktualny mechanizm zapobiega ewentualnym oszustwom lub fałszerstwom certyfikatów, co tym samym zapewnia ich większe bezpieczeństwo.


Joanna Mikuła

Dyrektor Sprzedaży

DNV GL - Business Assurance

Zobacz także

 

Aktualności

Najnowsze wiadomości Business Assurance

 

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najnowsze informacje z branży certyfikacji

 

O DNV - Business Assurance

Akredytowana jednostka certyfikująca

Kontakt z Business Assurance

Wyślij wiadomość