DNV w Polsce

Szkolenia, warsztaty i seminaria

Wymagania nowych norm, Audytor wewnętrzny, Audytor wiodący i inne kursy.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą szkoleń. Nasze programy szkoleniowe oparte są na międzynarodowych doświadczeniach, a trenerzy posiadają wieloletnią praktykę i stale poszerzają swoje kompetencje.

Kontakt:

Natalia Kosińska

Natalia Kosińska

Menedżer ds. Szkoleń

Tel +48 506 288 311

Poznaj opinię uczestników o naszych szkoleniach

Dowiedz się więcej

Poprzez organizowane szkolenia pragniemy nie tylko dostarczać uczestnikom konkretnych umiejętności, ale też umożliwić im sprawdzenie zdobytej wiedzy w praktyce. 

Oprócz szkoleń otwartych realizujemy również szkolenia dedykowane ściśle dopasowane do potrzeb uczestników, także w siedzibie Klienta.

Do najbardziej popularnych szkoleń należą te związane z wymaganiami nowych norm i rozporządzeń, a także te, które dają uprawnienia do przeprowadzenia audytu wewnętrznego w organizacji. Poniżej znajdują się kursy dotyczące poszczególnych systemów zarządzania. m.in w obszarach zarządzania jakością, usługami IT, bezpieczeństwem informacji, bezpieczeństwem i higieną pracy, bezpieczeństwem żywności, środowiskiem i energią

Zachęcamy również do uczestnictwa w seminariach i darmowych webinariach

Jak wziąć udział w szkoleniu otwartym?


Aby zapisać się na szkolenie, warsztat lub seminarium dotyczące konkretnego systemu zarządzania prosimy o wybór preferowanego kursu poprzez:
  • ⬇️ wybranie go w dostępnym poniżej aktualnym harmonogramie szkoleń ⬇️
  • wyszukanie go za pomocą wyszukiwarki szkoleń (poniżej)
  • wyszukanie go w sekcjach poświęconych poszczególnym systemom zarządzania (poniżej)

Jak wziąć udział w szkoleniu dedykowanym?


Jeśli jesteś zainteresowany zorganizowaniem szkolenia zamkniętego tzw. dedykowanego w siedzibie swojej firmy, które zostałoby dopasowane do indywidualnych potrzeb Twojej organizacji i jej pracowników, prosimy o zgłoszenie za pomocą formularza kontaktowego lub bezpośredni kontakt telefoniczny z opiekunami klienta.

Kontakt:

Natalia Kosińska

Natalia Kosińska

Menedżer ds. Szkoleń

Tel +48 506 288 311

Poznaj opinię uczestników o naszych szkoleniach

Dowiedz się więcej