Dlaczego warto wybrać DNV?

Do kwestii certyfikacji podchodzimy w prawdziwie partnerski sposób. Współpracując z nami Twoja firma wkracza na drogę rozwoju, wiodącą do rozwoju przedsiębiorstwa.

Kontakt:

Chcesz porozmawiać z naszymi przedstawicielami?

Skontaktuj się

Chcesz otrzymać bezpłatną ofertę?

Wyślij zapytanie

DNV jest jedną z wiodących na świecie jednostek certyfikujących i oferuje najnowsze usługi certyfikacji systemów zarządzania. Wydaliśmy ponad 70.000 certyfikatów na całym świecie, a nasza nazwa kojarzy się z zaangażowaniem w sprawy bezpieczeństwa i jakości oraz troską o środowisko. Od wielu już lat, zarówno firmy z listy Fortune 500, jak i przedsiębiorstwa mniejszej wielkości, wybierają właśnie nas jako partnera działań związanych z certyfikacją, oceną i szkoleniami.

why partner with us

Wystawiliśmy ponad 90 000 certyfikatów na całym świecie i współpracujemy zarówno z firmami z listy Fortune 500, jak i małymi i średnimi przedsiębiorstwami. Zawsze dążymy do zapewnienia jakości, integralności i rozwijamy innowacyjne usługi, które stanowią wartość dodaną. Nasza misja to pomoc wszystkim naszym klientom, mającym doraźne potrzeby certyfikacyjne, w realizacji ich długoterminowych celów strategicznych w zrównoważony sposób. Współpracując z nami zyskujesz:

  • Certyfikację, która pomaga zarządzać ryzykiem operacyjnym, poprawia zarządzanie dostawcami, pokazuje zgodność i tworzy długoterminową odporność biznesową.  
  • Niezależną, cieszącą się zaufaniem jednostkę certyfikująca i dostawcę szkoleń, nastawioną na pomoc w optymalizacji wyników, rozwijaniu kompetencji oraz zgodności z normami i przepisami.
  • Wiodące usługi audytu i niezależnej oceny oparte na doświadczeniu audytorów, naszej unikalnej usłudze Risk Based Certification®) oraz innowacyjnych rozwiązaniach cyfrowych.  
  • Zaangażowanie w wartość dodaną audytu poprzez ciągły rozwój naszych istniejących usług, rozwiązań cyfrowych i kompetencji audytorów.
  • Doskonalenie poprzez dostęp do wiedzy, od zaawansowanej analityki i wglądu w benchmark (Lumina™) do naszych badań społeczności klientów ViewPoint, które pokazują, jak podchodzą oni do trendów w systemach zarządzania i innych ważnych kwestii (dostęp do badań na dnv.com/viewpoint).
  • Wprowadzenie wiedzy w działanie dzięki oferowanym szkoleniom w zakresie rozwoju i integracji systemów zarządzania, szkoleniom audytorów wewnętrznych oraz audytorów wiodących zarejestrowanym w IRCA. To dotyczy różnych norm systemów zarządzania od ISO 9001, ISO 14001 do ISO 45001 i innych, także nowych standardów i nowych wydań norm.
  • Odpowiedzi na rosnące wymagania w zakresie zrównoważonych działań; przekonanie i wkład w realizację Celów Zrównoważonego Rozwoju ONZ.

Kierując się naszym celem, jakim jest ochrona życia, mienia i środowiska, DNV pomaga organizacjom zwiększać bezpieczeństwo i zrównoważony rozwój we wszystkich obszarach ich działalności. Nasze początki sięgają 1864 roku. Dziś DNV jest jednym z wiodących na świecie dostawców usług w zakresie certyfikacji, zapewniania bezpieczeństwa i zarządzania ryzykiem. W swoich działaniach, nuezależnie od tego czy certyfikujemy system zarządzania przedsiębiorstwa lub jego wyroby, prowadzimy szkolenia, czy też oceniamy łańcuchy dostaw, pomagamy naszym klientom podejmować krytyczne decyzje z pełnym zaufaniem.

Kontakt:

Chcesz porozmawiać z naszymi przedstawicielami?

Skontaktuj się

Chcesz otrzymać bezpłatną ofertę?

Wyślij zapytanie

Zobacz także

Aktualności

Najnowsze wiadomości Business Assurance

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najnowsze informacje z branży certyfikacji

O DNV - Business Assurance

Akredytowana jednostka certyfikująca