Weź udział w Wektorach BHP – już 14 października we Wrocławiu!

Zapraszamy na nową edycję Wektorów BHP Forum Praktyków!

Wektory BHP to wyjątkowa inicjatywa, która łączy profesjonalistów i entuzjastów z obszarów BHP oraz wellbeing’u, tworząc przestrzeń do inspirującej wymiany doświadczeń. Wydarzenie powstało dzięki współpracy firm DNV, Intersafe i Lyreco, które połączyły swoje pasje i ekspercką wiedzę, by wspólnie wyznaczać nowe kierunki w zakresie bezpieczeństwa i zdrowia w pracy.
To nie tylko konferencja — to społeczność, która aktywnie kształtuje przyszłość bezpiecznego środowiska zawodowego. Dołącz do nas i bądź częścią zmiany!

Podczas wydarzenia wspólnie przyjrzymy się, jak skutecznie identyfikować i zarządzać różnorodnymi zagrożeniami w środowisku pracy. Zastanowimy się, jak budować odporne łańcuchy dostaw oraz dlaczego ograniczenie liczby dostawców może zwiększyć poziom bezpieczeństwa organizacji.
Omówimy również praktyczne aspekty korzystania z kart charakterystyki – pokażemy, jak uczynić z nich realne narzędzie wspierające ochronę ludzi i firmy, a nie tylko formalny dokument. Poruszymy temat integracji higieny pracy z BHP w spójną strategię zarządzania ryzykiem. Całość dopełnią angażujące warsztaty, które – jak zawsze – dostarczą uczestnikom nowych perspektyw i zaskoczą formą.

AGENDA

 

Włodzimierz Biel - Operations Manager, DNV Business Assurance Poland Sp. z o.o.

Temat: Rola środków ochrony indywidualnej w systemowym zarządzeniu higieną pracy.

 

Leszek Petryczko - Lyreco Supply Chain Director
Temat: Łańcuch dostaw jako gwarancja nieprzerwanej produkcji i bezpiecznego środowiska pracy. Czystość i bezpieczeństwo w praktyce.

 

Adam Ryżyński – Prezes Zarządu Panel Serwis
Katarzyna Daszczyk – Hygiene Unit Sales Manager
Agata Grodzka – PPE Ekspert
Temat: Dlaczego warto ograniczyć liczbę dostawców? Idea one stop shop.

 

Sylwia Maliszewska - Doradca ADR/DGSA PL 3198/2022 / Specjalista BHP & REACH & CLP/ Biegły sądowy
Temat: Karta charakterystyki - to nie papier, to dowód w sprawie. Sztuka czytania kart charakterystyki, umiejętność która może uratować życie (i firmę).

 

Zbigniew Kołodyński - Nadinspektor Pracy, Państwowa Inspekcja Pracy
Temat: Właściwe przygotowanie pracowników do pracy, jako element redukcji ryzyka wystąpienia wypadków przy pracy i chorób zawodowych.

 

Ryszard Szefler – Safety Business Line Director

Andrzej Zdanowski – Lyreco Hygiene Category Manager

Temat: 
Jak połączyć bezpieczeństwo pracy i higienę, aby minimalizować ryzyko w miejscu pracy?

 

Warsztat praktyczne: Ochrona dróg oddechowych

 

Zachęcamy również do zapoznania się z naszą ofertą szkoleń w ramach AkademiBezpieczeństwaDNV, którą prowadzi prelegent Wektorów, międzynarodowy trener i ekspert ds. BHP - Włodzimierz Biel!

Zobacz także

Webinaria

Sprawdź naszą aktualną ofertę darmowych webinariów

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najnowsze informacje z branży certyfikacji