Szkolenia

Najszersza oferta szkoleń dla branży morskiej - ponad 150 tematów w portfolio

Dzięki naszej ekspertyzie gromadzonej przez przeszło 150 lat, innowacyjnym podejściu do przemysłu morskiego i globalnej sieci szkoleniowej obejmującej 15 lokalizacji jesteśmy w stanie wykorzystać najlepsze praktyki i zaoferować kompleksowy program szkoleniowy.

Mocno wierzymy, że inwestycja w szkolenia pozwala firmom przejąć kontrolę nad ich przyszłością.

Kompetencje budowane są na wiedzy, a to prowadzi do większego sukcesu osobistego i korporacyjnego. Posiadając zaplecze wiedzy gromadzonej latami, na całym świecie, przez 2 towarzystwa klasyfikacji statków, chcemy dzielić się naszym doświadczeniem oraz wiedzą oferując Państwu kompleksowy program szkoleniowy i dostosowane do potrzeb Twojej firmy rozwiązania podnoszące kwalifikacje Waszej kadry.

Szkolenia otwarte

To szkolenia na które mogą się zapisać pojedyncze osoby, pracownicy przemysłu morskiego zarówno doświadczone osoby poszukujące nowych kompetencji lub aktualizacji wiedzy jak i te rozpoczynające swoją przygodę w branży morskiej. Uczestnictwo osób z różnych firm dodatkowo pozwala na wymainę doświadczeń i zapoznanie się z różnymi praktykami oraz podejściem do wybranego tematu, szczególnie w trakcie aktywności, których nie brakuje na naszych szkoleniach. Szkolenia są angażujące, interaktywne gdyż ważna jest dla nas jakość i Państwa zadowolenie z uczestnictwa.

Szkolenia dedykowane

To formuła skierowana do przedsiębiorstw dla których realizujemy szkolenie na zamówienie. Mogą to być nasze standardowe szkolenia lub zmodyfikowane pod kątem potrzeb i specyfiki danej firmy albo kursy opracowane zupełnie od zera na Państwa prośbę. Te ostatnie dotyczą tematów, których nie znajdziecie Państwo w naszym portfolio. Mając ogromną bazę wykwalifikowanych i doświadczonych ekspertów na całym świecie jesteśmy w stanie przygotować dla Państwa wiele kursów na życzenie.

Formuła

Zarówno kursy otwarte jak i dedykowane mogą być zrealizowane w tradycyjnej formule, w sali szkoleniowej lub też jako tak zwane Live Virtual Classroom – wirtualnej klasy w czasie rzeczywistym ale poprzez platformę online. Szkolenia Live Virtual Classroom są realizowane w trybie półdniowych sesji z odpowiednią liczbą przerw i aktywności by wspomóc procesy uczenia się w tej już coraz bardziej normalnej formie „przez internet”.

Co nas wyróżnia?

  • Interaktywne sesje szkoleniowe, niezależnie od tego, czy są prowadzone w sali fizycznej czy w wirtualnej klasie
  • Proaktywne dyskusje
  • Praktyczne podejście, które pomaga uczestnikom aplikować nowo nabytą wiedzę bezpośrednio w ich środowisku pracy
  • Możliwości interakcji w małych grupach by zapewnić efektywne warunki do nauki
  • Autentyczne studia przypadków, które umożliwiają uczestnikom zastosowanie tego czego nauczyli się podczas kursu i zgłębienie oraz zrozumienie tematu
 

Aktualny plan szkoleń

 

Oferta szkoleń

Dodatkowo umożliwiamy naukę za pomocą wyjątkowego narzędzia, jakim jest nasz symulator SuSi – Survey Simulator, stwarzający możliwość praktycznej nauki bez potrzeby opuszczania sali szkoleniowej. Kursanci wykonują ćwiczenia na wirtualnych jednostkach pływających, doskonaląc swoje umiejętności i korzystając z zasobu tysięcy przykładów uchybień, zgromadzonych przez naszych doświadczonych inspektorów, podczas inspekcji na całym świecie, zarówno w obszarze związanym z bezpieczeństwem jak i czysto technicznymi aspektami eksploatacji statków.