Największe zagrożenia związane z bezpieczeństwem informacji, danych i cyberbezpieczeństwem, z którymi borykają się dziś firmy

Od drobnego cyfrowego wandalizmu po złośliwe ataki i poważne zakłócenia - zagrożenia związane z bezpieczeństwem informacji, danych i cybernetycznym rosną. Poznaj zagrożenia, na które narażone są organizacje i dowiedz się, jak je ograniczać.

Jak ograniczać ryzyko? >>>

Budowanie zaufania poprzez uporządkowane podejście

Wdrożenie ram do identyfikacji, zarządzania i ograniczania ryzyka nie tylko utrzymuje firmę w zgodności z przepisami. Świadczy o zaangażowaniu w zarządzanie bezpieczeństwem informacji i buduje zaufanie wewnętrzne i zewnętrzne.

Jak budować zaufanie? >>>

Podstawy skutecznego ISMS

Certyfikowany system zarządzania bezpieczeństwem informacji (ISMS) ma kluczowe znaczenie dla Twojej strategii bezpieczeństwa. Poznaj fakty dotyczące certyfikowanych ISMS, w tym powszechne pułapki i działania naprawcze podejmowane przez firmy na drodze do certyfikacji.

Dowiedz się więcej

+

pracownicy 115 narodowości

+

klienci w 100 krajach

%

rocznego przychodu zainwestowanego w badania i rozwój

Lista kontrolna dojrzałości w zakresie bezpieczeństwa informacji

Wypełnij formularz, aby pobrać naszą listę kontrolną dojrzałości. Pozwoli Ci to na wstępne zrozumienie współczesnych wymagań w zakresie bezpieczeństwa informacji.

(optional)