Other sectors

Wszystkie szkolenia dedykowane dla firmy, zarówno online, jak i w siedzibie Klienta, do końca roku taniej o 20%!

promocja

Podpisz umowę do 31.12.2021 r. na szkolenie dedykowane i zyskaj zniżkę!

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z WARUNKAMI PROMOCJI:

  1. Promocja dotyczy dowolnego szkolenia dedykowanego realizowanego przez DNV Business Assurance

  2. Umowę na szkolenie dedykowane należy podpisać do 31.12.2021 roku.

  3. Termin szkolenia, jest uzgadniamy z Klientem przed podpisaniem umowy. Realizacja szkolenia może nastąpić w każdym możliwym terminie, również w nowym roku. 

Ostatnia szansa na podniesienie kwalifikacji swoich pracowników w niższej cenie!

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ SZKOLENIE DEDYKOWANE W DNV?

  • Oszczędność

Szkolenie zamknięte, tzw. dedykowane, jest głównie ekonomicznym sposobem szkolenia pracowników, ponieważ pozwala zaoszczędzić czas, zminimalizować koszty podróży i zakwaterowania, jak i również inne dodatkowe wydatki związane z delegacją pracowników. Szkolenie możemy przeprowadzić w siedzibie Klienta lub online.

  • Dopasowanie

W ramach naszych szkoleń możemy zaoferować treści, które wykraczają poza regularną ofertę szkoleniową. Każde szkolenie jest dopasowane do potrzeb i wymagań danej firmy, a także jest kalkulowane indywidualnie na podstawie informacji pozyskanych od Klienta. Chętnie doradzimy w kwestii realizacji idealnego programu szkoleniowego.

  • Wyłączność

To od Klienta zależy kiedy chce przeprowadzić szkolenie, gdzie chce je zrealizować oraz ilu uczestników chce przeszkolić. Pracownicy uczą się we własnym tempie i w swojej grupie – szkolenie jest szyte na miarę i skierowane do konkretnego odbiorcy. Podczas naszych szkoleń poruszamy również ważne aspekty dotyczące danej firmy.

SZUKASZ SZKOLENIA OTWARTEGO?

Zachęcamy do zapoznania się z całym harmonogramem szkoleń na 2021 rok (do pobrania poniżej) bądź wybrania preferowanej pozycji w sekcji SZKOLENIA.