Other sectors

Warsztaty EVISA 2019 (BGJ)

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnej edycji warsztatów poświęconych tematyce bezpieczeństwa i kultury pracy.

Zapraszamy Państwa do udziała w Warsztatach Evisa, które odbędą się w dniach 1-4 października 2019 r. w Hotelu WITYNG w Mikorzynie. 

Warsztaty Evisa to spotkanie menedżerów, ekspertów, specjalistów i osób interesujących się zagadnieniami systemów zarządzania i kulturą bezpieczeństwa, zarządzaniem ryzykiem, prawidłową identyfikacją przyczyn, skutecznymi działaniami korygującymi a także długo oczekiwaną normą ISO 45001 "Wymagania dla systemu zarządzania BHP" oraz nową wersją normy SCC.

Odbiorcy szkolenia

Kadra zarządzająca, pełnomocnicy systemów zarządzania, kadra kierownicza, specjaliści bhp, specjaliści systemów zarządzania jakością i zarządzania środowiskowego, audytorzy systemów zarządzania. Specjalnie serdecznie zapraszamy uczestników poprzednich Warsztatów. 

Co zyskujesz 

  • Zapoznanie się z projektami doskonalącymi kulturę bezpieczeństwa i komunikację.
  • Wymiana informacji i doświadczeń w zakresie systemów zarządzania.
  • Praktyczne rozwiązania.
  • Spotkanie ze specjalistami z wielu wiodących organizacji.
  • Realny wpływ na program Warsztatów.
  • Spotkanie przyjaciół i wiele ciekawych dyskusji na nurtujące nas tematy.

Zapisz się już dziś!

Rejestracji na warsztaty można dokonać już dziś. W tym celu prosimy o pobranie karty zgłoszeniowej lub o kontakt: Natalia.Kosinska@dnvgl.com.
Więcej informacji na stronie www.evisa.pl.