Certyfikacja i akredytacja Ochrony Zdrowia

Jako zaufany partner, DNV - Business Assurance działa w celu poprawy jakości opieki zdrowotnej i ułatwieniu jej świadczenia poprzez skoncentrowanie się na pacjencie, bezpieczeństwie opieki, w oparciu o nasze prawie 150-letnie doświadczenie w pracy z sektorami wysokiego ryzyka, aby uczynić je bezpieczniejszymi.

Wysokiej jakości systemy opieki zdrowotnej muszą być wydajne i otwarte na edukację i ciągłe doskonalenie, oraz przede wszystkim powinny szanować pacjenta i jego rodzinę. Poprawa jakości i zwiększenie bezpieczeństwa pacjentów poprzez wdrożenie systemu zarządzania jakością jest najlepszym sposobem, by zapewnić opiekę zorientowaną na Klienta. Jest to też droga do osiągnięcia stabilnej doskonałości dla placówek ochrony zdrowia. 

DNV wspiera organizacje opieki zdrowotnej na całym świecie we wdrożeniu podejścia systemowego do ryzyka i świadczenia wysokiej jakości, spersonalizowanej opieki. W oparciu o nasze programy badawcze staramy się zidentyfikować zmiany jakie należy wprowadzić, aby ochrona zdrowia była bezpieczniejsza i bardziej zrównoważona.

Zobacz także

Aktualności

Najnowsze wiadomości Business Assurance

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najnowsze informacje z branży certyfikacji

O DNV - Business Assurance

Akredytowana jednostka certyfikująca