DNV w Polsce

Dlaczego warto wybrać DNV?

Do kwestii certyfikacji podchodzimy w prawdziwie partnerski sposób. Współpracując z nami Twoja firma wkracza na drogę rozwoju, wiodącą do rozwoju przedsiębiorstwa.

Kontakt:

Chcesz porozmawiać z naszymi przedstawicielami?

Skontaktuj się

Chcesz otrzymać bezpłatną ofertę?

Wyślij zapytanie

DNV jest jedną z wiodących na świecie jednostek certyfikujących i oferuje najnowsze usługi certyfikacji systemów zarządzania. Wydaliśmy ponad 70.000 certyfikatów na całym świecie, a nasza nazwa kojarzy się z zaangażowaniem w sprawy bezpieczeństwa i jakości oraz troską o środowisko. Od wielu już lat, zarówno firmy z listy Fortune 500, jak i przedsiębiorstwa mniejszej wielkości, wybierają właśnie nas jako partnera działań związanych z certyfikacją, oceną i szkoleniami.

Wspołpraca z DNV GL

Wymienione poniżej cechy kwalifikują nas do spełnienia potrzeb Twojej organizacji związanych z certyfikacją:

  • Oferujemy metodę Next Generation Risk Based Certification™ jako standardowy sposób prowadzenia certyfikacji systemów zarządzania. Dzięki temu podejściu otrzymujesz coś więcej niż tylko certyfikat. Nasi audytorzy ocenią także, jak system zarządzania organizacji radzi sobie z ryzykami, tj. identyfikuje mocne i słabe strony oraz możliwości wprowadzenia udoskonaleń.
  • Nasz wachlarz usług zapewnia możliwość zakupu pełnego pakietu w jednym miejscu. Poprzez wspólną zintegrowaną certyfikację zwiększamy skuteczność procesu certyfikacji, prowadząc równocześnie ocenę systemu zarządzania według kilku różnych norm.
  • Poprzez nasze biura rozmieszczone na całym świecie zapewniamy lokalną obsługę w języku ojczystym. Nasi pracownicy rozumieją potrzeby, a także lokalne warunki, zwyczaje i rynek danego kraju. Gdziekolwiek jesteś, naszą ambicją jest znajomość twojej branży.
  • Oferujemy naszym Klientom szkolenia i warsztaty, które przygotują i pomogą w stworzeniu jak najbardziej efektywnego systemu zarządzania
  • Realizujemy jeden z najbardziej rygorystycznych w naszej branży programów szkolenia, kwalifikowania i rozwoju audytorów. Najwyższą jakość realizacji usług zapewnia stosowana przez nas metoda Risk Based Certification™. Nasi audytorzy znają Twoją branżę. Ich kwalifikacje i ciągłe szkolenie pozwala zrozumieć wyzwania wobec których staje Twoja firma oraz zależności między celami biznesowymi i procesami operacyjnymi.

Szkolenia DNV GL

Jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji od jednego z naszych audytorów przed wdrożeniem systemu - prosimy o kontakt.

Kontakt:

Chcesz porozmawiać z naszymi przedstawicielami?

Skontaktuj się

Chcesz otrzymać bezpłatną ofertę?

Wyślij zapytanie